wtorek, 12 luty 2013 19:04

Czekoladowy smak miłości

Walentynki, walentynki… Wszędzie czuć już romantyczny klimat. Witryny sklepowe pełne są czerwonych serduszek, amorków czy róż. Niektórzy nie przepadają za tym świętem, twierdząc, że miłość powinniśmy okazywać sobie codziennie, nie tylko w ten jeden dzień w roku. Inni nie mogą już się doczekać 14 lutego, właśnie po to, aby wyjawić skrywane uczucia i sympatie.

Ta data stwarza ku temu doskonałą okazję. Jak umilić sobie ten dzień? Chocotella będzie tu niezbędnym atrybutem.

Święto zakochanych we dwoje…
Od wieków czekolada to jeden z najbardziej znanych afrodyzjaków. Dzieje się tak dlatego, iż zawiera składniki antydepresyjne, a jej smak pozwala nam się odprężyć i przenieść w zupełnie inny wymiar. Sam Casanova podobno pijał czekoladę zamiast szampana, twierdząc, że tylko ten napój pozwala wyzwolić najlepsze emocje. Taka też jest Chocotella – pyszny, puszysty likier. Śmiało może stać się eliksirem miłości właśnie 14 lutego. Aby umilić walentynkowy wieczór możesz pić ją samodzielnie, dodać do fantazyjnego deseru lub przyrządzić fikuśnego drinka:

Czekoladowa tajemnica
20 ml likieru Chocotella
40 ml śmietanki
40 ml mleka
Dekoracja: ”perełki czekoladowe"
Wszystkie składniki wymieszać w shakerze z kostkami lodu i przelać do kieliszka do szampana.


Walentynki prawie „solo”…
Nie przepadasz za walentynkami i nie masz z kim ich spędzić? Nic prostszego: zaproś przyjaciółki na plotki właśnie w celu udowodnienia, że możecie liczyć na siebie i spędzić to święto na swój niepowtarzalny sposób. Obejrzyjcie romantyczną komedię wraz z pucharkiem ulubionych czekoladowych lodów polanych właśnie Chocotellą. Ten pyszny deser sprawi, że poczujecie się naprawdę szczęśliwe, gdyż czekolada wyzwala hormon szczęścia. Dla smakoszy cytrusowych aromatów mamy alternatywę w postaci Chocotelli Orange. 500-mililitrowa butelka, w której zamknięty został niepowtarzalny, czekoladowy aromat została zaprojektowana we Włoszech. Jej walory estetyczne wkomponują się w kobiecy wieczór.

Chocotella oraz Chocotella Orange to nie tylko pyszny likier, ale także doskonały pomysł na umilenie sobie walentynkowego wieczoru… Dzięki niej każdą chwilę możemy celebrować w szczególny sposób.

www.vinpol.pl

© 2013-2020 by SN2.EU