czwartek, 15 listopad 2012 13:21

Chocotell-owe wariacje smakowe

„Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia…”- śpiewała niegdyś Hanna Banaszak. Firma Vinpol prezentuje nowy, smakowity trunek- Chocotella Orange, który podobnie jak smakołyki pozwoli wprawić w zachwyt kubki smakowe.

Bo któż nie marzy, aby oddać się przyjemności spożywania ulubionych słodkości?

Wodzi na pokuszenie dzięki zmysłowej, gęstej konsystencji i fenomenalnemu zapachowi. Nowa Chocotella Orange to przede wszystkim głęboki, zachęcający aromat. Smak czekolady został przełamany zdecydowaną nutą pomarańczy. Takiej kompozycji niezwykle trudno się oprzeć…

Jaki powinien być idealny likier?  Lekki jak puch, czekoladowy, dający rozkosz podniebieniu… Taka właśnie jest Chocotella Orange. Wyjątkowe walory smakowe zawdzięczamy najwyższej jakości składnikom i sprawdzonej recepturze.

W czystej postaci likier ten najlepiej smakuje schłodzony i podawany w małych kieliszkach z wysoką nóżką. Dzięki swojej kremowej konsystencji będzie on także świetnym dopełnieniem wszelkiego rodzaju deserów. Ponadto stanowi także doskonały dodatek do kaw, dzięki któremu  zwykła „mała czarna” zamieni się w coś pysznego.

Zapraszamy Cię do świata, w którym spełnią się Twoje czekoladowe marzenia!

Wyjątkowy smak Chocotelli Orange został zamknięty w 500 ml estetycznej butelce. Jest on idealny dla osób wymagających, które będą delektować się każdą kroplą napoju..

Cena: 18,99 zł
Chocotella Orange (500 ml)
Zawartość alkoholu: 16%

www.vinpol.pl

© 2013-2020 by SN2.EU