poniedziałek, 24 wrzesień 2012 15:41

James Bond na tajnej misji w globalnej kampanii Heinekena®

Heineken®, wiodąca światowa marka piwa z segmentu premium rozpoczęła dziś nową, wyjątkową kampanię w telewizji i mediach cyfrowych w związku z nadchodzącą premierą 23. filmowej przygody Jamesa Bonda pod tytułem SKYFALL™. Będzie to pierwszy występ Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda w reklamie Heinekena®. W kampanii ‘Crack the Case’ zmagający się z wrogami Bond i debiutująca w serii, zachwycająca Bérénice Marlohe zabiorą konsumentów w ekscytującą podróż rozpędzonym pociągiem.
Interaktywna kampania kontynuuje przygodę tam, gdzie kończy się reklama telewizyjna. Widzowie towarzyszyć będą pięknej Bérénice w podróży pociągiem przez spektakularne, śnieżne krajobrazy. Uczestnicy poddani zostaną w niej serii ciężkich prób, których celem będzie rozwiązanie zagadki i ochrona zawartości tajemniczej srebrnej skrzynki przed rozwścieczonymi przeciwnikami.

Interaktywna kampania wyprodukowana w Shepperton Studios składa hołd serii o Jamesie Bondzie szeregiem subtelnych nawiązań do wcześniejszych filmów. Wnętrza wagonów inspirowane są klasycznymi planami filmowymi autorstwa Kena Adama, a w reklamach kampanii występują repliki rekwizytów znanych filmów o Jamesie Bondzie.


Media

© 2013-2020 by SN2.EU