piątek, 14 wrzesień 2012 21:45

James Bond na tajnej misji w globalnej kampanii Heinekena®

 Heineken®, wiodąca światowa marka z segmentu premium zapowiedziała dziś wyjątkową, nową kampanię w telewizji i mediach cyfrowych w związku z nadchodzącą premierą 23. filmowej przygody Jamesa Bonda pod tytułem SKYFALL™. Będzie to pierwszy występ Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda w reklamie Heinekena®. W kampanii ‘Crack the Case’ zmagający się z wrogami Bond i debiutująca w serii, zachwycająca Bérénice Marlohe zabiorą konsumentów w ekscytującą podróż rozpędzonym pociągiem.
Interaktywna kampania rozpocznie się 20 września, kontynuując przygodę tam, gdzie kończy się reklama telewizyjna. Widzowie towarzyszyć będą pięknej Bérénice w podróży pociągiem przez spektakularne, śnieżne krajobrazy. Uczestnicy poddani zostaną w niej serii ciężkich prób, których celem będzie rozwiązanie zagadki i ochrona zawartości skrzynki przed rozwścieczonymi wrogami Bonda.

Globalna kampania ‘Crack the Case’ będzie realizowana na wielu platformach od 20 września, a w jej skład wejdzie nowy, 60-sekundowy film (TV i Internet) oraz spersonalizowana, interaktywna aplikacja. Dzięki udanemu połączeniu reklamy w mediach tradycyjnych i cyfrowych, działań PR oraz aplikacji interaktywnej, Heineken® i Bond dotrą do większej liczby konsumentów niż kiedykolwiek wcześniej i przyczynią się do jeszcze większej atrakcyjności kampanii.

W nowej odsłonie już ponad piętnastoletniej współpracy marki Heineken® z postacią Jamesa Bonda, kampania ‘Crack the Case’ zabiera widzów na pokład pociągu, pędzącego przez pokryte śniegiem góry i daje możliwość wcielenia się w rolę tajnego agenta. Kontynuując płynnie wątek z reklamy telewizyjnej, aktorka wcielająca się w rolę dziewczyny Bonda, Bérénice Marlohe, zachęca widzów do rozwiązania tajemniczej sprawy i przechytrzenia niebezpiecznych wrogów. Wyzwanie to wciągnie ich w interaktywną wirtualną podróż pełną niesamowitych niespodzianek.

Kampanię ‘Crack the Case’ stworzyła agencja reklamowa Wieden + Kennedy Amsterdam. Reklamę telewizyjną, której szczegóły zostaną przedstawione dopiero podczas premiery 20 września, reżyserował nagradzany holenderski filmowiec Matthijs Van Heijningen Jnr.

Aby rozbudzić ogólnoświatowe zainteresowanie i zwiększyć poziom zaangażowania uczestników, 20 września największym fanom Bonda przedstawiona zostanie ekskluzywna internetowa zapowiedź kampanii, zachęcająca do obejrzenia reklamy telewizyjnej i dalszego śledzenia akcji.

Aplikacja ‘Crack the Case’ będzie polegała nie tylko na rozbudzeniu aktywności w mediach cyfrowych, społecznych i na platformach własnych. Kampania będzie zawierać także element offline, oferujący wirtualne przeżycia ‘na żywo’, które zostaną udostępnione szerszej publiczności na całym świecie. W październiku na wybranych rynkach zorganizowane zostaną specjalne akcje Heinekena® w ważnych i symbolicznych miejscach, zachęcające publiczność do sprawdzenia swoich umiejętności, wygrania specjalnych nagród i wspólnego emocjonowania się międzynarodową jesienną premierą SKYFALL.

Alexis Nasard, dyrektor handlowy HEINEKEN® powiedział: „Kreatywność i nowoczesność marki Heineken® w połączeniu z legendarna postacią Jamesa Bonda dostarczą widzom doskonałej rozrywki. Bond to nie tylko bohater, lecz także wzór światowca – pomysłowego, pewnego siebie i gotowego na nowe doświadczenia – który idealnie utożsamia wartości marki Heineken®.”
Wyświetlony 1058 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU