piątek, 28 czerwiec 2013 11:32

World Golfers Championship już po raz drugi w Sobieniach Królewskich

Już w sobotę, 29 czerwca, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club odbędą się eliminacje do prestiżowego turnieju World Golfers Championship Diners Club Trophy. To już czternasta edycja największego i najstarszego cyklu turniejów golfowych w Polsce.

Co rok startuje w nim blisko 1000 golfistek i golfistów. Zwycięzcy eliminacji regionalnych wystartują w światowych finałach, które odbędą się na przełomie października i listopada w Republice Południowej Afryki (WGC) oraz Dubaju (Diners Club).

Eliminacje do światowego finału turnieju World Golfers Championship Diners Club Trophy to jedna z najważniejszych, a jednoczenie najatrakcyjniejszych pod względem formuły imprez na golfowej mapie Polski. Cieszymy się, że już po raz drugi gościmy ten prestiżowy turniej w Sobieniach Królewskich. W tym roku udział w eliminacjach do światowego finału konkursu na naszym polu golfowym zapowiedziało aż 120 graczy – mówi Radosław Pieniak, dyrektor generalny Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Mistrzowskie pole golfowe Sobienie Królewskie Golf & Country Club jest położone zaledwie trzydzieści kilometrów od Warszawy. Zaprojektowane przez angielską pracownię architektoniczną Ford Golf Design Group pole gości wiele ważnych turniejów i imprez sportowych oraz jest miejscem treningów polskiej kadry narodowej golfa. Jest także siedzibą największego klubu golfowego w Polsce, który liczy obecnie 417 członków.

Więcej informacji na: www.golf.sobieniekrolewskie.pl

© 2013-2020 by SN2.EU