wtorek, 29 styczeń 2013 16:43

Antonio Banderas twarzą kampanii reklamowej firmy Wrigley

Firma Wrigley, wiodący producent bezcukrowych gum do żucia Orbit®, ogłosiła globalne partnerstwo z międzynarodową gwiazdą filmową Antonio Banderasem. Aktor najbardziej znany z ról w filmach „Shrek”, „Desperado” i „Skóra, w której żyję”, będzie twarzą nowej, zintegrowanej kampanii reklamowej gum Orbit®, która promuje zalety
żucia bezcukrowej gumy po każdym posiłku czy napoju dla zdrowych i czystych zębów.

Antonio Banderas wyjaśnia, co skłoniło go do współpracy z marką Orbit®: „Jestem wielkim miłośnikiem jedzenia, a dla mnie jako aktora bardzo ważne jest utrzymanie czystych i zdrowych zębów oraz posiadanie uśmiechu, który dodaje pewności siebie. Po szybkiej przekąsce na planie, żucie gum Orbit® jest łatwym sposobem na przygotowanie się do kolejnej sceny.”

Jarosław Kutelski – Dyrektor Działu ds. Korporacyjnych Polska, Węgry i Kraje Bałtyckie  w firmie Wrigley Poland, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Antonio Banderasem przy naszej nowej odsłonie kampanii „Jedz, pij, żuj Orbit®”. Będąc międzynarodową gwiazdą i spędzając swoje życie na planie, Antonio Banderas jest idealnym ambasadorem, który doskonale wprowadza naszą misję dbania o higienę jamy ustnej  w życie konsumentów – zachęca do włączenia żucia gum Orbit® do codziennego planu dnia.”

Spot telewizyjny został opracowany przez agencję Energy BBDO, a jego premiera na całym świecie odbędzie się 14 lutego 2013 roku. Reklama telewizyjna jest częścią zintegrowanej globalnej kampanii, w której skład wchodzą dodatkowo działania PR oraz digital.
© 2013-2020 by SN2.EU