środa, 16 październik 2013 19:27

Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer

Szukasz oszczędności i chcesz obniżyć swoje rachunki za paliwo? Teraz kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie! Umieszczone w promocyjnych opakowaniach kupony pozwolą uzyskać rabat w wysokości 15 groszy na każdym litrze paliwa tankowanego na wybranych stacjach Statoil.

 Jeśli szukasz oszczędności i zastanawiasz się jak możesz obniżyć swoje rachunki na stacji benzynowej, jednym ze sposobów może być wspólna promocja marek Wilkinson, Energizer i Statoil - „Taniej zasilasz bak”, dzięki której możesz uzyskać rabat – 15 groszy na każdym litrze zakupionego paliwa na stacjach Statoil. Jak uzyskać rabat? Wystarczy, że kupisz produkt marki Energizer (baterie, latarkę, akumulatorki, ładowarkę) lub Wilkinson (maszynki jednorazowe i systemowe do golenia) z ulotką promocyjną „Taniej zasilasz bak” i przy zakupie paliwa na Statoil oddasz ulotkę sprzedawcy – ten zweryfikuje specjalny kod i naliczy przysługujący Ci rabat. Promocją objęte są wszystkie paliwa dostępne na stacjach Statoil: EuroSuper 95, Suprema 98, Supra Diesel, Diesel Gold oraz SupraGaz. 

Produkty Energizer i Wilkinson zawierające kupony promocyjne można nabyć w ok. 20 tysiącach punktów sprzedaży w całej Polsce.

Promocja prowadzona będzie na 245 oznaczonych stacjach Statoil z wyłączeniem obiektów działających pod logo 1-2-3. Rabat dotyczy zakupu maksymalnie 80 litrów paliwa w ramach jednej transakcji, przy czym każdy kolejny kupon promocyjny uprawnia do uzyskania zniżki przy następnym zakupie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy płatności kartami paliwowymi.

Szczegółowy regulamin promocji, która potrwa do 30 kwietnia 2014 r., dostępny jest na www.statoil.pl, www.rabatnapaliwo.pl, na stacjach paliw oraz w siedzibie organizatora.

© 2013-2020 by SN2.EU