sobota, 27 lipiec 2013 16:35

Nowość: Wilkinson Xtreme3 Ultimate

Najnowsza jednorazowa maszynka Wilkinson Xtreme3 Ultimate z podwójną dawką aloesu umożliwia niezwykle delikatne golenie bez podrażnień. Dwa paski nawilżające nasączone aloesem i witaminą E dbają o skórę, nawilżają ją w trakcie i po goleniu. Dodatkowo, jedyne na rynku elastyczne ostrza dopasowujące się do powierzchni ciała i ruchoma główka zapewniają naprawdę gładkie golenie.

Rozpocznij dzień bez podrażnień z maszynką Wilkinson, która jest nr 1 w Niemczech*!

Maszynka Wilkinson Xtreme3 Ultimate została stworzona dla mężczyzn, którzy dbają o skórę lub mają skłonność do występujących często po goleniu podrażnień. Dwa paski nawilżające z podwójną dawką aloesu i witaminą E zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry, chroniąc ją podczas golenia i łagodząc podrażnienia powstałe po goleniu. Trzy elastyczne ostrza maszynki Xtreme3 Ultimate dopasowują się do kształtu twarzy i zapewniają niezwykle dokładne golenie. Wilkinson Xtreme3 Ulitmate nie wyślizguje się z rąk dzięki profilowanej, gumowej, antypoślizgowej rączce.

Jakość maszynek Wilkinson docenił znany i lubiany w Polsce aktor Steffen Möller: „Kupuję tylko te rzeczy, które są najlepszej jakości. Marka Wilkinson to numer 1 w Niemczech wśród maszynek jednorazowych*”.  Poczynania Steffena możesz śledzić na fanpage’u Wilkinson na facebooku:  http://www.facebook.com/WilkinsonPolska?ref=ts&fref=ts

Satysfakcja gwarantowana
Teraz bez obaw możesz testować maszynki Wilkinson, gdyż aż do 15 sierpnia trwa akcja Wilkinson „Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy”. Jeśli kupiłeś maszynkę jednorazową Wilkinson i nie jesteś z niej zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze. Wystarczy, że wyślesz nam zakupiony produkt wraz z dowodem zakupu. Akcja dotyczy wszystkich maszynek jednorazowych Wilkinson z linii Extra2, Extra3, Xtreme3.

Więcej szczegółów dotyczących akcji na www.satysfakcjawilkinson.pl

Sugerowana cena detaliczna maszynki Wilkinson Xtreme3 Ultimate 3+1 gratis to 15,49 PLN.
Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

© 2013-2020 by SN2.EU