czwartek, lipiec 18, 2024
wtorek, 17 styczeń 2012 15:37

Klaudia Podkalicka w Rajdowej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy łączy i mobilizuje nas wszystkich do działania. Także kierowcy rajdowi i wyścigowi, Klaudia Podkalicka i Mariusz Podkalicki, z wielką przyjemnością przyjęli zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przy wsparciu Malinowego Zdroju, Grupy Noidss i MBS Reklama Klaudia wzięła udział w rajdowej WOŚP, która odbyła się w Dobczycach k/Krakowa i swoim Mitsubishi Pajero woziła trasami offroadowymi wszystkich, którzy licytowali co-drive'y.

Pierwsze wyliczenia wskazują, że podczas tej impezy udało się zebrać ponad 55.000 zł, ale rajdowe aukcje na Allegro wciąż trwają, a kwota rośnie każdego dnia. Więcej informacji na stronie miasta Dobczyce: http://www.dobczyce.pl/dobczycka-wo%C5%9Bp-zebra%C5%82-ponad-55000z%C5%82.html

Grać dla orkiestry Jurka Owsiaka to dla mnie wielki zaszczyt, serdecznie dziękuję za zaproszenie, mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli powtórzyć podobną akcję – mówi Klaudia Podkalicka.

Impreza została zorganizowana przez Panią Małgorzatę Żyłę z RMF MAXXX Rally Team przy współpracy z Automobilklubem Galicyjskim.

Po Rajdowej WOŚP Klaudia Podkalicka wraz ze swoim teamem była gościem Hotelu****Medical SPA Malinowy Zdrój w uzdrowisku Solec-Zdrój, gdzie została poddana kosmetycznym i leczniczym zabiegom SPA. Do dyspozycji ekipy były m.in.: gimnastyka lecznicza, kriosauny, masaże ayurwedyjskie, ryboterapia i... kinezyterapia, czyli leczenie ruchem, co po pełnym emocji rajdowym dniu było zbawiennym rozwiązaniem.