środa, czerwiec 19, 2024
środa, 09 marzec 2022 08:50

Ubezpieczenia ciężarówek

Ubezpieczenia ciężarówek Ubezpieczenia ciężarówek pixabay

Nie ma to jak dmuchać na zimne – zwłaszcza w branży przewozowej. Tutaj na każdym kroku może zdarzyć się niespodziewana stłuczka czy wypadek, która może słono kosztować właściciela firmy przewozowej.

Na drodze nigdy nie wiadomo – mimo najnowocześniejszych technologii, które wprowadzane są w samochody dalej zdarzają się wypadki. Dlatego ubezpieczenia ciężarówek są tak ważne i cenione. Chronią one przedsiębiorców przed nagłymi przykrościami w postaci zapłaty za uszkodzenia i naprawę sprzętu.

 

Dlaczego warto zainwestować w ubezpieczenia ciężarówek?

Ubezpieczenia ciężarówek są według profesjonalistów jednym z najważniejszych aspektów, które trzeba zrealizować podczas prowadzenia firmy TSL. Własna flota w zależności od jej wielkości posiada kilka, a nawet kilkanaście ciężarówek, które każdego dnia niejako narażają się na ryzyko wypadków i stłuczek na drodze. Czasem nawet podczas postojów mogą zdarzyć się przykre sytuacje w postaci aktów wandalizmu czy kradzieży. Najbardziej kompleksowe ubezpieczenia takie jak ubezpieczenia oferowane przez GrupaDBK obejmują kompleksowy pakiet usług, który zapewni naprawę uszkodzonego sprzętu i doprowadzenie go do 100% sprawności sprzed stanu wypadku.

Kompleksowe ubezpieczenie to nie tylko ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w postaci stłuczek. Oferuje ono znacznie więcej! Bardzo popularnym punktem w ofercie jest możliwość grupowego ubezpieczenia wszystkich swoich pracowników zapewniając im najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony. Takie podejście do sprawy świadczy o profesjonalizmie i trzeźwym myśleniu – polecane jest dla każdego! Jeżeli klient posiada nietypowe prośby to zawsze może skontaktować się z biurem obsługi klienta i doprecyzować warunku umowy ubezpieczeniowej. Dzięki temu każdy z nich otrzyma błyskawiczne i profesjonalne doradztwo.

Podsumowanie

Ubezpieczenie jest ważne w każdym segmencie życia – w pracy, szkole czy na uczelni. Niestety wypadki chodzą po ludziach na co dzień. Prowadząc szeroką flotę prędzej czy później przedsiębiorcę czekają jakieś wypadki – warto się na nie przygotować o zakupić ubezpieczenia ciężarówek i sprzętu, aby nie musieć wykładając pieniędzy na likwidację szkód z własnej kieszeni