niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 28 marzec 2022 10:44

System zarządzania flotą

System zarządzania flotą System zarządzania flotą pixabay

Będąc właścicielem firmy przewozowej ma się setki różnorodnych spraw i obowiązków na swojej głowie. Czasem ciężko utrzymać wszystko w „ryzach” i nie popaść przy tym w obłęd.

Zarządzanie flotą samochodów ciężarowych jest bardzo trudne – przychodzą tutaj terminy, naprawy, kontrola, pomoc dla kierowcy czy dbanie o bezpieczeństwo. Dobry system zarządzania flotą to podstawa.

System zarządzania flotą – co oferuje?

System zarządzania flotą jest wysokiej jakości pomocą, która zapewnia 100% gwarancje bezpieczeństwa dla firmy przewozowej. Do najważniejszych punktów, które zapewnia w swojej ofercie należą:

  • Dbanie o finanse; paliwo w firmie przewozowej jest jednym z najbardziej cenionych dóbr. To za pośrednictwem paliwa i sprawnych samochodów ciężarowych kierowcy przewożą określone materiały z punktu A do punktu B. Niestety kierowcy mogą również dzielić się na tych bardziej i mniej ekonomicznych. Dobry system zarządzania flotą gwarantuje kontrole swoich kierowców na każdym etapie ich drogi pokazując uśrednione wskaźniki spalania. Dzięki temu przedsiębiorca może wpłynąć na mniej oszczędnych kierowców motywując ich do dbania o spalanie, ale również nagrodzić tych najoszczędniejszych.
  • Ułatwienie pracy kierowcy; jednym z największych wrogów podczas pracy kierowcy jest tachograf. Za jego pośrednictwem kierowca szczytuje odpowiednie dane i wie, w którym momencie pracy po prostu musi zrobić przerwę. Niestety musi to zgrywać z aktualną sytuacją na drodze co bywa trudne. Niedotrzymanie terminów grozi karami pieniężnymi. Wraz z systemem zarządzania flotą kierowca otrzymuje zdalne pobieranie danych z tachografu, które jest dla niego szybkie do sprawdzenia i przejrzyste.
  • Wygoda i komfort – system zarządzania flotą skonstruowany jest o nowoczesną aplikację za pośrednictwem, której przedsiębiorca nie wychodząc z fotela może zebrać te i jeszcze wiele innych ważnych informacji!

Dbkfleetmanagement – nowoczesny system zarządzania flotą

Jednym z najnowocześniejszych systemów zarządzania flotą jest autorki Dbkfleetmanagement. Firma DBK dokładnie wie czego każdy przedsiębiorca potrzebuje aby zadbać o swoją flotę i nie stracić przy tym głowy. Poleca ją każdy użytkownik!