sobota, lipiec 20, 2024
środa, 06 czerwiec 2018 10:35

Kredyt na auto - atrakcyjna propozycja dla klientów indywidualnych

Jeśli jesteśmy przedsiębiorcami i poszukujemy atrakcyjnej opcji finansowania, najczęściej będzie nią leasing. Inaczej wygląda to w sytuacji kiedy jesteśmy klientem indywidualnym. Wtedy najlepszym rozwiązaniem może okazać się kredyt.

W sytuacji, gdy w obrębie naszych zainteresowań znajdują się samochody marki Nissan, prawdopodobnie najciekawsza okaże się oferta przygotowana przy współpracy RCI Banque i japońskiego koncernu - https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt.

Największym plusem kredytu od Nissan Finance jest to, że klient nie jest niepotrzebnie obciążany zbędnymi formalnościami i biurokracją. Wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne dokumenty i przyjść do jednego z okolicznych salonów Autoryzowanego Dealera Nissana. Do dokumentów tych należą:

  • Dokument osobisty, który potwierdza tożsamość – dowód osobisty, paszport i prawo jazdy
  • Dokument, który potwierdzi wysokość dochodów z ostatnich 3 miesięcy

To co charakterystyczne dla kredytu oferowanego przez Nissan Finance to to, że okres kredytowania może trwać aż do 96 miesięcy, czyli 8 lat. Decydując się na tę formę finansowania klient nie musi uiszczać wkładu własnego, może być pewny, że stopa procentowa pozostanie niezmieniona, a spłata wraz z odsetkami będzie odbywała się w równych miesięcznych ratach.

Nissan Finance przygotowując ofertę, którą kładzie ogromny nacisk na jak najmniejszą ilość zabezpieczeń. W przypadku kredytu dla klientów indywidualnych są to:

  • Cesja praw z polisy ubezpieczeniowej autocasco
  • Cesja prawa z polisy ubezpieczeniowej na życie
  • Brak przewłaszczenia połówkowego
  • Przewłaszczenie w celu zabezpieczenia pod warunkiem zawieszającym

Dodatkowo kredytobiorca może zdecydować się na dodatkowe elementy podlegające kredytowaniu. Może być to np. rozszerzona gwarancja, ubezpieczenie komunikacyjne czy GAP, czyli ubezpieczenie utraty wartości pojazdu. W skrócie – kredyt w Nissan Finance to przejrzysta oferta dla wszystkich, którzy pragną kupić auto marki Nissan.