niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 02 wrzesień 2013 18:27

Zaskakujące VOLVO FMX

Oto jest – przed nami kolejna nowinka od Volvo. Nowy model samochodu ciężarowego pod dumnym oznaczeniem FMX może zaskoczyć niejednego kierowcę. Skąd o tym wiemy? No cóż, wystarczy tylko spojrzeć na reklamę, a odpowiedź znajdzie się sama.


Volvo od dłuższego czasu stara się zaskoczyć swoich klientów już od momentu rozpoczęcia kampanii reklamowej. Jeszcze nie otrząsnęliśmy się ze spotu, w którym ballerina przechodziła po linie rozpiętej między dwoma rozpędzonymi Volvo FX, a tu kolejne zaskoczenie. Dźwig, reklamowany FMX i na to wszystko stojący na samochodzie jakby nigdy nic mężczyzna, opowiadający o zaletach najnowszego cacka od Volvo.
„Jedź jakbyś go nienawidził” - ten dawny slogan firmy dziś wydaje się nabierać mocy. Szczególnie, że sami twórcy samochodu nie patyczkują się z nim. Najbardziej zdumiewające testy, w tym ten, który posłużył do spotu reklamowego, przeprowadzane są po to, abyś Ty, drogi Kierowco, mógł usiąść za kółkiem i już o nic się nie martwić. Obojętnie gdzie będziesz musiał nim dojechać, obojętnie jaki ciężar przewieźć – Twoje nowe FMX to wytrzyma.
Jednak to nie wszystko – oprócz niesamowitej reklamy, Volvo przygotowało dla swoich klientów aż 10 nowości w FMX. Unikalny design, układ kierowniczy odporny na dziury w drodze, niewiarygodna wytrzymałość, udoskonalone osie skrętne, prześwit zapewniający ochronę najważniejszym podzespołom oraz przeprojektowana kabina to tylko szczypta tego, co kryje się w FMX. Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj filmik i sam sprawdź do czego jest zdolna nowa ciężarówka od Volvo!

Media