piątek, maj 31, 2024
piątek, 17 maj 2013 09:31

Czy odkryjesz tajemnicę Volvo?

„Zostaw świat za sobą” - hasło proste, acz zastanawiające. Podobnie jak film – człowiek, który patrzy w rozległą przestrzeń, stykający się z Matką Naturą. Niby nic takiego, w końcu każdy ma prawo nakręcić sobie własne filozoficzne natchnienie na widok gór czy jeziora. Tylko...dlaczego taki film umieściło Volvo?
Najnowsza premiera Volvo jest okryta tajemnicą – tak wyjątkowo szczelną, że wymaga od każdego z nas zamienienia się w Sherlocka Holmesa, który udaje się na poszukiwanie rozwiązania zagadki. Nie jest to proste – w tym przypadku śladów jest niewiele, a sam producent samochodów starannie zadbał o to, aby do internetu nie wyciekła nawet najmniejsza informacja o tym, co planuje.
Premiera datowana na 17 maja jest o tyle dziwna, ponieważ nawet do końca nie wiadomo na co czekamy. Czy to będzie nowy model samochodu tej znanej i cenionej na całym świecie marki? A może tym razem Volvo zaskoczy nas produktem zupełnie odmiennego typu? Czy, jeśli to będzie samochód, to jaki – poczciwa osobówka, terenowy SUV czy też ciężarówka? Wszystkie opcje są możliwe.
Wiemy tylko jedno – coś się będzie działo i to już za niedługo. Spróbuj szczęścia i sprawdź, czy uda Ci się rozwikłać zagadkę Volvo. Czasu zostało mało – już teraz wejdź na: http://leavetheworldbehind.com/ i sprawdź się jako detektyw amator.

Media