wtorek, maj 30, 2023
wtorek, 21 lipiec 2015 10:43

Delia Cosmetics z nagrodą Qltowy Koncept

W dniu 25 czerwca 2015r. w restauracji Villa Foksal w Warszawie po raz 19 odbyła się gala wręczenia nagród Qltowy Kosmetyk organizowanego corocznie przez Magazyn Kosmetyki. Nagroda Qltowy Koncept trafiła do firmy Delia Cosmetics, za linię kosmetyków kąpielowych i pielęgnacyjnych Dairy Fun. Statuetkę w imieniu firmy Delia Cosmetics odebrała Małgorzata Włodarczyk, Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju.

Konkurs Qltowy Kosmetyk to niezależny plebiscyt, w którym jurorzy zaproszeni do współpracy z Magazynem, wybierają najlepsze kosmetyczne nowości produktowe roku.

Pachnąca linia kosmetyków kąpielowych Dairy Fun to aromatyczne żele pod prysznic, sole do kąpieli, peelingi do ciała, balsamy i masła do ciała, oraz kule do kąpieli i kremy do rąk. Produkty zostały zamknięte w wygodnych butlach i tubach oraz ceramicznych opakowaniach, do ponownego wykorzystania. Myjące i pielęgnujące formuły pachnące świeżymi jagodami, truskawkami, kokosem, czekoladą, brzoskwiniami czy mlekiem z miodem sprawiają, że codzienna pielęgnacja zamienia się w niezwykłe doświadczenie.