czwartek, 05 marzec 2015 13:24

Na Dzień Kobiet zafunduj sobie „Weekend bez obcasów”

Sobienie Królewskie - Weekend bez obcasów Sobienie Królewskie - Weekend bez obcasów

Już 8 marca obchodzić będziemy wyjątkowy dzień, święto kobiet. Z tej okazji warto pomyśleć o sobie i skusić się na relaksacyjny wyjazd z koleżankami np. do SPA. Wiosenna pogoda zaczyna nas już rozpieszczać więc wyjazd z miasta to idealny moment również na aktywny wypoczynek, długie spacery czy jazdę rowerem. Z okazji Dnia Kobiet wiele kompleksów przygotowało specjalne oferty dla odwiedzających je wtedy Pań.


Z myślą o wszystkich kobietach kompleks Sobienie Królewskie przygotował specjalna ofertę „Weekend bez obcasów”. To pakiet dla Pań, które pragną chodź na chwilę uciec od codzienności oraz zregenerować siły.

W cenie 695 zł kompleks wypoczynkowy oferuje dwóm osobom między innymi nocleg w pokoju Deluxe, śniadanie z możliwością serwowania do pokoju, kolacja według menu Szefa Kuchni, butelka wina do pokoju, zabieg oczyszczająco-rewitalizujący, nieograniczony dostęp do kompleksu basenowego oraz 25% zniżki na pozostałe zabiegi w gabinetach SPA.

Sobienie Królewskie to kompleks zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy. W otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 30 km od Warszawy znajduje się odrestaurowany Pałac, Spa, stadnina koni, korty tenisowe oraz mistrzowskie pole golfowe. Otaczający kompleks park krajobrazowy zapewnia gościom wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu, jak choćby wycieczki rowerowe, jogging czy Nordic Walking.

Panie będą mogły także skorzystać z basenu, kortów tenisowych, stadniny koni, szkoły latania oraz oferty salonu Wellness & SPA. Spa „Dotyk orientu” to miejsce, w którym starannie wyselekcjonowany, szeroki wachlarz usług oparty na uznanych, światowych markach kosmetycznych sprosta wszelkim oczekiwaniom gości. Masażystki z egzotycznej wyspy Bali, pozwolą osiągnąć spokój, głębokie odprężenie i relaks na najwyższym poziomie.

Wiosna to pora roku w której natury budzi się do życia. Oferta „Weekend bez obcasów” to okazja do regeneracji sił po zimowych miesiącach gdyż pakiet nie obowiązuje tylko w Dzień Kobiet. Malownicza okolica, w której zlokalizowany jest kompleks Sobienie Królewskie Golf&Country Club sprzyja relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi.

Więcej informacji na: www.sobieniekrolewskie.pl

© 2013-2020 by SN2.EU