czwartek, 27 luty 2014 17:12

Jak zaskoczyć kobietę w jej święto? 5 pomysłów, na które byś nie wpadł!

Dobrze wiemy, że kobieta zmienną jest… I właśnie ta cecha często utrudnia znalezienie dla niej odpowiedniego podarunku. Prezent na Dzień Kobiet powinien być nie tylko oryginalny, ale też pozwalający wyrazić jej swoją osobowość i indywidualność. Dlatego szukamy niestandardowych pomysłów na prezent w serwisach takich jak KatalogMarzeń.pl. Przedstawiamy kilka ciekawych i nieoczywistych propozycji prezentowych, dedykowanych dla różnych typów kobiet.

1. Tatuaż artystyczny

Tatuowanie jest egzotyczną i tajemniczą formą sztuki, której korzenie sięgają czasów prehistorycznych. Cała moc i urok tatuaży tkwi w tym, że pomagają na trwałe pamiętać
o przeżytych triumfach i zwycięstwach. Mogą one przypominać jakiś szczególny moment życia lub jakąś wyjątkową osobę. Stworzenie wspaniałego tatuażu jest prawdziwą sztuką. Taki prezent będzie odpowiedni dla kobiet, które pragną ozdobić swoje ciało lub wyrazić siebie
i swoje poglądy.

2. Nauka pole dance

Wyzwalający prawdziwie kocią naturę kobiety, przyprawiający mężczyzn o zawrót głowy, jednocześnie gnący ciało na setki zsynchronizowanych segmentów – taki jest Pole Dance, czyli taniec na rurze. Pozwoli on Twojej kobiecie wyzwolić się, uwodzić ciałem i doskonale się przy tym bawić! Bez wstydu i skrępowania, dla jej własnej drogocennej satysfakcji.

3. Intymna sesja zdjęciowa

Jak przekonać kobietę, że jej ciało zasługuje na pełną podziwu uwagę? Podaruj jej niezwykłą sesję zdjęciową, która wydobędzie z niej całe kobiece piękno. Artystyczny akt wykonany
w niezwykłej atmosferze kameralnego studia fotograficznego, pozwoli jej lepiej poznać siebie
i poczuć swoją wartość. Zdjęcia, które powstaną podczas takiej sesji, będą w niezwykły sposób ukazywać piękno ciała i osobowości kobiety.

4. Zajęcia z sexy dance

Kobiety doceniają w tańcu niezastąpione uczucie wyzwolenia i odrobinę szaleństwa, które uwalnia drzemiący w nich seksapil. To wszystko odnajdą na zajęciach wykorzystujących najbardziej zmysłowe techniki tańca latino. Sexy dance sprawi, że Twoja kobieta nauczy się kocich ruchów, dzięki czemu poczuje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

5. Warsztaty tworzenia czekoladek

Pomimo, że kobieta nie chce ujawniać swojej miłości do słodyczy, to na pewno ucieszy się ze słodkiego prezentu. Przenieś ukochaną w świat dzieciństwa i pozwól jej poznać tajniki tworzenia uwielbianej przez wszystkich czekolady. Na warsztatach nauczy się łączyć wyroby czekoladowe z przyprawami korzennymi, ziołami oraz konfiturami. Cały proces produkcji jest jedyny w swoim rodzaju, prowadzony tradycyjne i bez użycia maszyn. To będzie niezapomniany prezent, który skutecznie osłodzi święto kobiet.

Pamiętaj, by z namysłem wybierać prezenty dedykowane płci pięknej. Najważniejsze jest zauważenie w kobiecie cech, które w sobie lubi i dobieranie podarunków pod ich kątem.

© 2013-2020 by SN2.EU