czwartek, 13 wrzesień 2012 14:06

Idealna torebka na sezon jesień/zima 2012.

Torebka jest bardzo ważnym akcesorium – mówi Oscar Dąbkowski – stylista, którego propozycje na jesienny look będzie można zobaczyć przy okazji zbliżającej się kampanii reklamowej Maximus Fashion Center. Ale zanim wybierzecie się na poszukiwania idealnej torby, mamy dla Was kilka rad stylisty

Rozmiar ma znaczenie
Jesienią i zimą najlepiej sprawdzają się duże torby  - podpowiada Oscar Dąbkowski. Rękawiczki, parasol, apaszka czy szalik szczególnie jesienią, kiedy pogoda lubi zmieniać się jak w kalejdoskopie, zawsze muszą być pod ręką. Każda Kobieta powinna mieć chociaż jedną dużą, klasyczną torbę w swojej garderobie.

Zabłyśnij w karnawale
Oscar  jest fanem wielkich toreb-worków, ale jednocześnie dodaje, że jak co sezon, projektanci zaproponowali zarówno przepastne, pojemne torby, jak i małe, oszczędne w formie puzderka. Szczególnie w sezonie sylwestrowo-karnawałowym kobieta powinna błyszczeć. Warto jednak pamiętać, żeby nie przesadzić! Ozdobne torebki najlepiej uzupełniają proste, eleganckie kreacje – zaznacza stylista.

Kultowe modele
Warto pamiętać, że torby i torebki  wzorowane na kultowych modelach, takich jak chociażby słynny Birkin, można już bez trudu znaleźć w nie markowych butikach oferujących szeroki wachlarz damskich akcesoriów. Przygotowując jesienną sesję dla Maximus Fashion Center, byłem zaskoczony bogactwem oferty tamtejszych butików – mówi stylista, Oscar Dąbkowski - Tych, których nie stać na drogie, markowe modele toreb odsyłam właśnie do takich miejsc.

© 2013-2020 by SN2.EU