czwartek, 13 wrzesień 2012 13:53

Stabo i Kokilok na pokazie mody we wrocławskim WakeParku

W piątek 7 września we wrocławskim WakeParku odbył się pokaz mody Wroclove Fashion Wake 2012. Udział w pokazie wzięły marki Kokilok i Stabo.

Czym jest KOKILOK? Jest to wrocławska marka odzieżowa z mocnym, freestylowym akcentem, łącząca fantazję z prostotą, wygodę ze sportowym szykiem. W kolekcji Kokiloka znajdziemy designerskie legginsy, sportowe bluzy i kombinezony oraz odjechane T-shirty. Wszystko w sam raz nie tylko na luźne wypady za miasto, lecz także na ulicę. Oto nowa definicja sportu, nowe streetowe oblicze!

Jako, że nie ma dziecka bez matki, nie byłoby Kokiloka bez Stabo, marki dla osób śmiałych, uwielbiających modę i podchodzących do niej z pasją! W końcu FASHION IS A PASSION! Kolekcje Stabo są przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami i tendencjami. Projekty tej marki znajdziecie zarówno na studniówkach, weselach, w pracy jak i na wieczornych wyjściach. Szeroka gama kolorystyczna i duża ilość projektów powoduje, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Podczas pokazu zaprezentowano dwukolorowe spodnie, styl punkowy, zwiewne tiule, swobodne kroje, nowatorskie formy oraz detale będące czystą zapowiedzią trendów na jesień 2012. Nie była to konkretna kolekcja, a specjalnie wyselekcjonowane kreacje najlepiej oddające charakter marki STABO! Bo kto powiedział, że moda musi być nudna?

Kolekcje marek Kokilok oraz Stabo wzbudzają niedosyt. Jeśli chcielibyście poznać je bliżej, zapraszamy na stronę www.stabo.pl.

© 2013-2020 by SN2.EU