wtorek, listopad 28, 2023
środa, 01 grudzień 2021 10:51

Mikołajki Last Minute

6 grudnia już za moment,  a Ty panikujesz, bo nadal nie masz świątecznego prezentu? Spokojnie, mamy dla Ciebie kilka męskich i damskich propozycji na podarunek, w który możesz się zaopatrzyć na ostatnią chwilę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyborami i mamy nadzieję, że stanie się ona cenną inspiracją w zakupowych poszukiwaniach.

Coś dla Niego

Każdy mężczyzna czasem stawiany jest w sytuacji, kiedy powinien ubrać się elegancko i pokazać się jako prawdziwy dżentelmen. Wymaga to kilku elementów stroju i akcesoriów, które o tym zadecydują. Uniwersalnym upominkiem jest zatem szalki, rękawiczki, ciepły sweter  czy pasek, który urozmaici formalny strój. Ponadczasowe, zawsze modne i odpowiednie dla faceta w każdym wieku.

kurtka Wrangler, spodnie Lee

kurtka Wrangler, spodnie Lee

koszula Wrangler, spodnie Lee

koszula Wrangler, spodnie Lee

Coś dla Niej

Każda wielbicielka trendów wyznaczanych przez największych projektantów chciałaby mieć niekończący się budżet, który mogłaby przeznaczać na co chwilę najnowsze ubrania i akcesoria. Miłośniczka mody jednak nigdy nie odmawia prezentów w postaci dodatków, które urozmaicą jej stylizacje i kolekcję, nad którą tak intensywnie pracuje. Jeśli więc szukasz czegoś, co mogłoby się spodobać takiej osobie, postaw na oryginalną torebkę, ciepłe rękawiczki, elegancki komplet bielizny czy ponadczasową biżuterię, z której zadowolona będzie każda kobieta.

Sukienka Bonprix, futro Berry Furrs

Sukienka Bonprix, futro Berry Furrs

Chcesz uniknąć stania w kolejkach i przeciskania się przez tłum? Zaopatrz się w mikołajkowe drobiazgi online. Obecnie każdy ze sklepów odzieżowych ma swój sklep internetowy, a dostawa często jest możliwa już w kolejnym dniu.