piątek, 20 sierpień 2021 15:34

Me loana - klasyczne rozwiązania i nowoczesny design

Me loana Me loana

Me loana to polska marka odzieżowa dedykowana kobietom, które szukają klasycznych rozwiązań w połączeniu z nowoczesnym designem. 

 

Pomysł na markę powstał w 2003 kiedy prowadziłam swojego bloga modowego i moje zdjęcia były publikowane w Brytyjskich magazynach. Jednak finalnie marka powstała 2021 podczas trwania pandemii na urlopie macierzyńskim.

Me loana

Me loana

Stawiamy na jakość, dlatego nasze kolekcje są małe i starannie zaprojektowane, uszyte w polskich szwalniach z długoletnim doświadczeniem. Mamy kontrolę nad każdym najmniejszym szczegółem co przekłada się na efekt końcowy. Chronimy naszą planetę dlatego unikamy nadprodukcji. 

Sukienka Me loana

Sukienka Me loana

Do produkcji naszych ubrań używamy wyłącznie certyfikowanych dzianin I tkanin. Użyte dzianiny/tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, który potwierdza spełnienie wymagań europejskich przepisów prawnych dotyczących bezpieczeństwa produktów włókienniczych. 

Dres marki Me loana

Dres marki Me loana

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Sukienka Me loana

Sukienka Me loana

 

© 2013-2020 by SN2.EU