piątek, 13 sierpień 2021 15:17

Klasa i jakość - marka Berry Furs

Berry Furs Berry Furs

Inspiracją do założenia Berry Furs była ogromna fascynacja i miłość do futra. To ono stanowi dopełnienie każdego z projektów marki i jest ekskluzywnym zamknięciem każdej stylizacji.

 

 Berry Furs proponuje projekty łączące wysokiej jakości tkaniny i futro naturalne w nowoczesnej i dostępnej formie.

Udowadnia, że futro to luksus, na jaki warto sobie pozwolić – nie tylko zimą, ale o każdej porze roku, nawet latem.

Futro to nie wyłącznie gotowy surowiec. Futro zaczyna się od pasji hodowców, ogromu ich pracy, doświadczenia, zaangażowania oraz miłości do zwierząt i uważnej troski o nie. Właśnie ich starania decydują o tym, jak piękne i wyjątkowe są futra, które kocha marka. To praca selekcjonerów, przez ręce których przechodzi każda skóra, każda sprawdzana i oceniana indywidualnie okiem fachowca. To długa droga, jaką skóry z ferm przemierzają na największe światowe aukcje, gdzie licytowane są przez kupców z całego świata. To również proces obróbki, jakość jego przebiegu oraz w efekcie doświadczenie, zamiłowanie i kreatywność kuśnierzy. Futro to najbardziej niepowtarzalny, luksusowy i naturalny materiał jaki można wykorzystać w modzie. 

Oprócz futer, Berry Furs ma w swojej ofercie szeroki wybór dresów i odzieży do codziennych stylizacji typu casual. Ich podstawową zaletą jest wygoda i na to postawiła marka.

Dres Berry Furs 

Dres Berry Furs 

Berry Furs 

Berry Furs 

© 2013-2020 by SN2.EU