sobota, 17 kwiecień 2021 17:20

Broszki srebrne hitem sezonu

srebrne broszki srebrne broszki

Srebrne ozdoby w ostatnich latach zyskują wciąż na popularności. Wpływ ubiegłego wieku na dzisiejszą modę sprawia, że także broszki coraz chętniej występują nie tylko na pokazach mody, ale także na naszych ulicach. W tym roku na szczególną uwagę zasługują broszki stworzone ze srebra.

Z czym łączyć srebrne broszki?

Srebrne broszki są delikatne. W przeciwieństwie do szlachetnego złota, srebro pasuje nie tylko do eleganckich stylizacji. Równie dobrze broszki takie będą wyglądały przypięte np do swetra z dzianiny. Do każdej stylizacji sprawdzą się więc nie tylko broszki srebrne, ale także te, które prócz srebra ozdobiono szlachetnymi kamieniami.

Jak duża srebrna broszka?

Wielkość samej broszki i jej kształt warto dopasować do charakteru kobiety. Niektóre z nich będą wolały delikatne srebrne broszki, które mają na celu jedynie podkreślić całą stylizację. Między innymi takie wzory obejrzysz w sklepie Esclusiva.pl . Inne wolą dużą, rzucającą się w oczy biżuterię, która stanie się motywem przewodnim całego ubioru.

Modnym motywem w tym roku są wszelkie zwierzęta. Nieważne czy to małe ważki, czy liski. Dużą rolę w modowej scenerii grają również kwiaty. Dlatego także broszki z tym motywem zyskały sobie na popularności wielu kobiet.

Dlaczego warto kupić broszkę ze srebra?

Srebrne broszki znów odmieniają oblicza naszych kreacji. Niebanalny, ciekawy kształt sprawia, że broszka taka jest dopełnieniem każdego zestawu ubrań. Zaś srebro, mimo że nie kojarzy się aż tak z elegancją jak złoto, nada każdej stylizacji wdzięku i szlachetności.

Jeżeli chcemy, by nasz ubiór nabrał odrobiny elegancji, warto zastanowić się nad założeniem do niego ciekawej, srebrnej broszki jak na stronie  https://esclusiva.pl/broszki Będzie ona pasowała nie tylko do garsonki. Świetnie sprawdzi się wpięta w koszulę, czy nawet sweter.

© 2013-2020 by SN2.EU