niedziela, 19 kwiecień 2020 13:18

Taka właśnie jestem

Renen x Nikola Stajszczak Renen x Nikola Stajszczak

Nową kolekcję cechuje przewiewność materiałów, drapowania, bufki, rozcięcia. W linii królują kolory takie jak biel, odcienie beżu, zieleni, pistacji i limonki. Nie brakuje również delikatnego, kwiatowego printu. W kolekcji znajdziemy również zwiewne sukienki z odkrytymi plecami i o fasonie oversize.

Koszulowe, eleganckie tuniki oraz marynarki połączone z szortami w trendzie paper bag to must-have tego sezonu.

 Buty to przede wszystkim sneakersy, wiązane sandałki typu kaczuszkiz kwadratowym noskiem, czółenka na szerokim obcasie, eleganckie klapki na słupku oraz mokasyny.

 

O kampanii

Spontaniczność? Jesteśmy na tak! Kampania powstawała w słonecznej Maladze ze specjalnym udziałem młodej i zdolnej modelki Nikoli Stajszczak. Głównym hasłem kampanii jest Taka właśnie jestem. Renee pokazuje wszystkie twarze Nikoli, z którymi możemy się utożsamić. Każda kobieta powinna być sobą niezależnie od okoliczności i nie poddawać się stereotypom. Jesteś szalona, seksowna, romantyczna, a przy tym totalnie bossy? Super!

Renee to Kobieta kameleon. Kocha tredny i podąża za nimi jak za marzeniami. Sprzeciwia się sztuczności i wychodzi poza ramy popkultury. Jest sobą. Jest wolna. A Ty, jaka jesteś?

Odkrywaj siebie, bądź beztroska - bo życie to przygoda!

Renee x Nikola Stajszczak

Kolekcja Renee x Nikola Stajszczak

Renee x Nikola Stajszczak

Renee Taka właśnie jestem

Renee Taka właśnie jestem

Kampania Renee z udziałem modelki Nikoli Stajszczak

Kampania Renee z udziałem modelki Nikoli Stajszczak

© 2013-2020 by SN2.EU