wtorek, 10 wrzesień 2019 13:10

Celebruj życie z Wrangler Icons

Wrangler Icons 2019 Wrangler Icons 2019

Witaj na imprezie, na której tworzy się historia!

Wrangler startuje ze swoją jesienną kolekcją ICONS od wyjątkowej kampanii, która celebruje wszystko to, z czego słynie legendarne „afterparty” – hedonizm i nieprzyzwoicie przyjemną zabawę. Wejdź za kulisy, złap podwózkę do hotelu, zbrataj się z zespołem i daj czadu przez całą noc. Rzuć się w wir imprezowego chaosu i muzyki, odpuść sobie i poczuj pełnię życia. Potem powiesz: byłem tam.

W kolekcji pojawią się klasyczne kultowe kroje – od słynnej 124MJ, która jest archetypem kurtki denimowej, po koszulę 27MW stworzoną kiedyś dla kowbojów, która szybko podbiła serca gwiazd rocka. Pojawią się również autentyczne spodnie 11MWZ – nasze pierwsze westernowe jeansy o wąskiej linii, teraz również w nowym wydaniu dla kobiet.

Wrangler impreza Icons

Wrangler impreza w stylu Icons

Icons impreza w stylu Wrangler

Icons impreza w stylu Wrangler

Icons ubrania Wrangler

Icons ubrania Wrangler

Wrangler ubrania z kolekcji Icons

Wrangler ubrania Icons

Wrangler Icons

Wrangler Icons

Linia ICONS jest fundamentem kolekcji jesień-zima 2019, w której pojawi się jeszcze więcej nowych produktów. Czarny denim – obecny w kolekcjach Wranglera od dekad – w tym sezonie przybierze szary odcień. Jeansy, kurtki i koszule w tym kolorze wprowadzą do kolekcji ciemną, wyrazistą nutę.

Nie zabraknie także Sherpy – naszej legendarnej kurtki z kożuszkiem, którą zaprezentowaliśmy po raz pierwszy w latach 60. Jest to idealna wersja słynnego denimowego modelu 124MJ na zimny sezon. Będzie dostępna w klasycznym niebieskim odcieniu oraz z nowego czarnego denimu z efektem znoszenia.

Nasza przełomowa metoda barwienia zapewnia uzyskanie autentycznych ponadczasowych wykończeń – od surowego denimu po wersję z 5-letnim efektem znoszenia i sprania.

Legendarny denim na noce, kiedy tworzą się legendarne wspomnienia.

Ikony żyją wiecznie.

Noś. Kochaj. Dziel się.

Wyświetlony 204 razy
© 2013-2019 by SN2.EU