czwartek, 22 sierpień 2019 14:11

Kolory na treningu

Strój sportowy dla kobiet Strój sportowy dla kobiet

Odpowiedni strój sportowy może wpłynąć korzystnie na naszą motywację do ćwiczeń i samopoczucie podczas ich wykonywania.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę marki produkujące odzież i obuwie sportowe, stawiając na odważne kolory, które dodają energii i ochoty do regularnych treningów. Jakie trendy panują obecnie w modzie sportowej?

Moda fitness - postaw na odważne kolory

W modzie fitness już od dłuższego czasu panuje moda na odważne i kontrastujące kolory. Jak łączyć ze sobą różne części garderoby?

Najczęściej wybieranym zestawem na ćwiczenia na siłowni lub w klubie fitness jest połączenie legginsów i obcisłego, sportowego topu. Jeśli chodzi o legginsy, to bardzo popularne są czarne lub szare modele ozdobione kolorowymi paskami i wstawkami. Często wybierane są również legginsy posiadające wstawki z delikatnej siateczki.

Jeśli preferujesz krótkie spodenki zamiast legginsów na trening, możesz wybierać spośród wielu ciekawych i wygodnych modeli. Dużą popularnością cieszą się dwuwarstwowe szorty, które składają się z wewnętrznych, przylegających, krótkich legginsów, które dadzą Ci poczucie komfortu podczas wykonywania ćwiczeń. Warstwa wierzchnia wykonana jest zazwyczaj z cienkiego, przewiewnego materiału.

Połączenie dwóch różnych odcieni dołu i góry stroju treningowego jest obecnie bardzo popularne. Możesz postawić na fluorescencyjne kolory lub wybrać bardziej zachowawczą wersję i wybrać jednokolorowy komplet z ciekawymi wstawkami.

Komfortowe obuwie w pięknych kolorach

Odpowiednie obuwie sportowe to podstawa wygody i bezpieczeństwa na treningu. Wybierając obuwie zwróć uwagę nie tylko na jego wygląd, ale przede wszystkim jakość. Buty sportowe powinny zapewniać Ci odpowiednią amortyzację i wsparcie dla stopy.

Szukając idealnego obuwia sportowego warto sięgnąć po znaną i sprawdzoną markę, taką jak Nike. W internetowym sklepie www.PerfektSport.pl znaleźć możesz teraz świetne oferty i duże przeceny na całe kolekcje butów Nike, które łączą w sobie wygodę i estetykę. Możesz wybierać spośród kolorowych, klasycznych kolekcji Nike Air Max lub zdecydować się na odważniejsze modele.

Wyświetlony 130 razy
© 2013-2019 by SN2.EU