niedziela, 18 sierpień 2019 14:10

Fantazja na temat formy – ALE nowość na polskim rynku biżuteryjnym

Biżuteria ALE Biżuteria ALE

Polska rzemieślnicza biżuteria ALE to inspiracja możliwościami tworzenia, zmian i wyrażania siebie poprzez delikatne akcenty, które dodajemy do codziennych stylizacji.

Twórczyni – Aleksandra Przybysz projektuje i wykonuje produkty w swojej pracowni, w Poznaniu. Wybierając produkty ALE klient oprócz biżuterii wykonanej z najwyższej jakości materiałów, otrzymuje część artystycznej duszy projektantki.

Biżuteria ALE

Biżuteria ALE

Inspiracje w tworzeniu projektantka dostrzega w japońskiej sztuce origami. Początek każdej nowej kolekcji rozpoczyna praca autorki z białą kartką papieru, która składana, załamana, zawijana, skręcana oraz cięta tworzy niepowtarzalne biżuteryjne wzory, w późniejszym etapie dopasowywane kolorystyczne do idei kolekcji.

Biżuteria ALE

Biżuteria ALE

Wśród oferty marki ALE znajdziemy trójwymiarowe naszyjniki, kolczyki, bransolety i pierścionki – wszystkie niezbędne elementy do utworzenia niepowtarzalnej kaskady biżuteryjnej. Tak jak mówi sama projektantka, najważniejszy jest odważny pomysł, dobry projekt i najwyższej jakości wykonanie.

Biżuteria ALE

Biżuteria ALE

Wyświetlony 465 razy
© 2013-2019 by SN2.EU