piątek, 11 styczeń 2019 12:25

Skok na stok - gogle narciarskie od Solano

Solano gogle Solano gogle

Planując wyjazd na narty najlepiej wcześniej zrobić listę rzeczy, które powinny znaleźć się w Twoim bagażu. Oprócz takich oczywistości jak spodnie, kurtka czy kask na Twojej liście nie może zabraknąć czegoś, co oprócz funkcji ochronnej będzie gwarantować komfort przy zdobywaniu zaśnieżonych stoków. Mowa oczywiście o goglach, dzięki którym jazda na nartach albo snowboardzie stanie się bezpieczniejsza i przyjemna.

 

Na sezon zimowy marka SOLANO przygotowała kolekcję gogli, które wyposażone zostały w nowoczesne technologie i praktyczne rozwiązania. Zabezpieczą Cię przed najtrudniejszymi warunkami pogodowymi, ochronią oczy przed zimnem, śniegiem i szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Dzięki idealnemu wyprofilowaniu gogli SOLANO masz szerokie pole widzenia. Podwójne sferyczne soczewki z wentylacją poprawiają widoczność, a system Anti-Fog przeciwdziała zaparowaniu. Komfort noszenia gwarantuje dwuwarstwowa gąbka, a dopasowanie do każdego kształtu głowy zapewnia szeroka guma z fakturą w fantazyjne wzory.

Dla miłośników białego szaleństwa z wadą wzroku SOLANO ma genialne rozwiązanie– wkładkę optyczną, do której wystarczy włożyć szkła korekcyjne o odpowiedniej mocy. Wkładka pasuje do wszystkich modeli Solano, jest prosta w obsłudze i co najważniejsze- nawet jej nie poczujesz.

 

Czego chcieć więcej? Modele z kolekcji zimowej występują w szerokiej gamie kolorystycznej, posiadają filtry UV 400 oraz lustrzane soczewki. Nowoczesny sportowy design oraz ponadprzeciętna odporność na zarysowania i pęknięcia sprawiają, że gogle SOLANO są idealnym wyborem dla całej rodziny. Jeśli uwielbiasz jeździć na desce albo nartach i dbasz przy tym o zdrowie i komfort sprawdź ofertę SOLANO. Z pewnością znajdziesz gogle, w których każdy zjazd po stoku będzie prawdziwą radością!

Czytany 127 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1