środa, 05 grudzień 2018 16:55

Moda na celebrytki srebrne

Naszyjnik celebrytka to hit ostatnich lat. Zaskarbił on sobie miłość wielu gwiazd show-biznesu, ale też ogromnego grona kobiet. Skąd tak duża popularność tego naszyjnika? Przede wszystkim w jego minimalistycznej formie. Celebrytka jest połączeniem cieniutkiego łańcuszka z delikatną zawieszką. Proporcje elegancji, blasku i subtelności są idealnie wyważone.

Celebrytki srebrne

Naszyjniki z malutkimi zawieszkami zawładnęły sercami kobiet na całym świecie. Dostępne są zarówno celebrytki srebrne, jak i złote.Celebrytki srebrne cieszą się ogromną popularnością ze względu na to, że dużo łatwiej dopasować do nich resztę biżuterii. Nowością są celebrytki podwójne czy tak zwane modułowe. Jest to połączenie dwóch lub więcej łańcuszków wraz z dopasowanymi tematycznie zawieszkami.

Skąd tak duża popularność celebrytek?

Naszyjnik ten z pewnością jeszcze długie lata nie wyjdzie z mody, ponieważ idealnie trafił w gust kobiet i zapotrzebowanie rynku. Już od dawna nie było takiego biżuteryjnego hitu, jakim stały się właśnie celebrytki srebrne i złote. Pięknie i jednocześnie subtelnie eksponują szyję, ale co warto podkreślić nadają się praktycznie dla każdej kobiety, wystarczy umiejętnie dopasować długość łańcuszka co pozwoli optycznie wydłużyć szyję. Szeroki wybór zawieszek również pomoże w podkreśleniu atutów czy też po prostu podkreśli osobowość właścicielki.

Wzory

Wybór wzorów jest ogromny a wręcz nieograniczony z pewnością każda z kobiet znajdzie coś dla siebie. Coś dla siebie znajdą romantyczne marzycielki, które wybrać mogą zawieszkę z czterolistną koniczynką, jaskółką, motywem kwiatowym itp. Miłośniczki stylu minimalistycznego mają do wyboru zawieszki z elementami geometrycznymi lub prostym kółeczkiem.Niezależnie od wyboru i upodobań właścicielki, naszyjnik z delikatną zawieszką zawsze pięknie podkreśli szyję i będzie genialnym uzupełnieniem praktycznie każdej stylizacji. Taka subtelna biżuteria nadaje się zarówno jako ozdoba codziennego wizerunku, jak i jako uzupełnienie wieczorowej kreacji.

Dużą ofertę celebrytek srebrnych i złotych można znaleźć na jubis.pl

Czytany 279 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1