środa, 28 listopad 2018 10:52

Jesień w stylu Cajmel

Kiedy szykujemy stylizacje na jesienną pogodą na pewno często mamy dylemat co włożyć, w jaki sposób zestawiać ze sobą ubrania i jakie dodatki wybrać. W takich sytuacjach z pewnością przydałaby się nam czasem pomoc. Taką pomoc znaleźć możemy oczywiście w internecie, a w szczególności obserwując polskie blogerki modowe. Jeśli lubisz klasyczne stylizacje koniecznie sprawdź profil Cajmel.

Cajmel to tak naprawdę Karolina Ościk – założyła swojego bloga prawie dziesięć lat temu. Jest miłośniczką prostoty i minimalizmu. Oprócz popularnych marek często na swoim blogu prezentuje perełki odnalezione w second-handach. Potrafi w niesamowity sposób pokazać prostą stylizację, a każdy zestaw pomimo użycia klasycznych elementów w całości nabiera eteryczności i uroku.

W jej jesiennych stylizacjach często pierwsze skrzypce grają swetry i płaszcze. Karolina często wybiera spodnie o dopasowanym kroju i uwielbia czarne botki. Unika ekstrawaganckich dodatków – woli delikatną biżuterię i ponadczasowe torebki. Kolory, które przeważają na jej blogu to szarość, wszelkie odcienie beżu i oczywiście nieśmiertelna czerń.

Wybraliśmy kilka jej najnowszych stylizacji, którymi warto się zainspirować. Sprawdź jak w ciekawy sposób można pokazać minimalizm i gdzie możesz szukać ubrań w stylu Cajmel.

 

Czytany 266 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1