sobota, 15 wrzesień 2018 12:21

Jak nosić klasyczny trencz?

Każdego sezonu w modzie pojawiają się rzeczy, które powinnaś mieć w szafie danym okresie. Są też takie rzeczy, które bez względy na panujące trendy powinny mieć stałe miejsce w Twojej garderobie. Jedną z nich jest ponadczasowy trencz.

 Historia tej części gardoroby jest bardzo ciekawa, ponieważ pod koniec XIX wieku był projektowany głównie dla żołnierzy, ale to nie wtedy zdobył uznanie. Prawdziwy przełom nastąpił pod koniec lat 50. kiedy to płaszcze tego typu noszone przez gwiazdy kina – Marlenę Dietrich i Elizabeth Taylor szturmem weszły do kanonu mody damskiej, a w latach 60. po filmie „Śniadanie u Tiffany’ego nic już nie było w stanie go zdeklasować. Dziś trencz to prawdziwy klasyk, który nosimy od kilku sezonów i co najważniejsze wcale nie zamierzamy z niego rezygnować.

Znaleźliśmy dla Was kilka inspirujących loków, w których trencz gra główną rolę. Sprawdź z czym najlepiej łączyć ten płaszcz i gdzie znaleźć dodatki, które będą ideanie pasowały do tego ponadczasowego elementu Twojej jesiennej garderoby!

© 2013-2020 by SN2.EU