niedziela, luty 25, 2024
środa, 02 maj 2018 10:45

Trend alert: T-shirty z napisami od Answear.com

T-shirt to nieodłączny element garderoby. W tym sezonie za sprawą nadruków stanie się jednak nie tylko podstawą stylizacji, ale przede wszystkim podkreśli Twój styl. Odważne hasła, żartobliwe słowa, cytaty – wyraź swoje myśli, poglądy i uczucia dzięki koszulkom  z napisami od ANSWEAR.com

 

Pierwsze koszulki z nadrukami powstały już w latach 60. Pomysł umieszczania grafik i rysunków powstał dzięki właścicielom sklepu Mr Freedom, którzy jako pierwsi na t-shirtach umieścili podobizny Kaczora Donalda i Myszki Miki. Chociaż koszulki z napisami istnieją już od lat, w tym sezonie świecą triumfy. Podczas tegorocznych tygodni mody coraz więcej projektantów wykorzystało ten uliczny fenomen, ozdabiając koszulki odważnymi hasłami, cytatami z bajek, czy rysunkami. T-shirt z napisami mogliśmy więc zobaczyć na wybiegach takich domów mody jak: Dior, Gucci, Moschino, a nawet Chanel.

Jak nosić t-shirty z nadrukami? Wystarczy połączyć je z krótkimi jeansowymi szortami, spódnicami w wersji midi lub klasycznymi jeansami, by stworzyć wygodną, a zarazem supermodną stylizację na co dzień.

Zobacz nasze 4 propozycje na t-shirt z napisem!