piątek, 20 kwiecień 2018 10:46

W podróży do… wiosny!

progu nowego sezonu OCHNIK prezentuje swoją najnowszą kolekcję, która umiejętnie łączy modowe trendy z ponadczasową klasyką. Wiosenne propozycje marki urzekają różnorodnością barw, oryginalnymi fasonami i unikatowym detalem. Wszystko to sprawia, że z niecierpliwością odliczamy dni do wiosny!

 

W nowej kolekcji OCHNIK znajdziecie duży wybór lekkiej odzieży wierzchniej, stworzonej zarówno z myślą o wczesnej wiośnie, jak i o ciepłych, letnich wieczorach. Kolorowe kurtki uszyte z tkanin o szlachetnym i subtelnym błysku, oryginalne parki z charakterystycznymi detalami, minimalistyczne płaszcze czy trencze przeplatają się ze skórzanymi kurtkami o ciekawych krojach, modnych fasonach i kolorach. W wiosennej ofercie znalazły się również eleganckie, wełniane płaszcze uszyte bez podszewki z tkanin typu double face. Dla mężczyzn stworzono szeroką gamę kurtek typu bomber w różnorodnej kolorystyce.

Dopełnienie kolekcji stanowi interesująca oferta odzieży lekkiej oraz rozbudowana linia galanteryjna. Nie zabraknie letnich marynarek, żakietów, kolorowych spodni, sukienek, spódnic i szortów, zarówno klasycznych, jak i fantazyjnych torebek oraz lekkiego, wiosenno-letniego obuwia.

Zwiastun kolekcji wiosna-lato 2018 już trafił do sprzedaży. Pełna kolekcja dostępna będzie na początku marca.

 

Wyświetlony 231 razy
© 2013-2019 by SN2.EU