sobota, 28 październik 2017 16:36

Total Black look z marką Diverse

Czarny nigdy nie wychodzi z mody, jest kolorem bazowym niemal każdej stylizacji i co najważniejsze jest jak bumerang. Zapominamy o nim wiosną i latem, ale powraca każdej jesieni i zimy. W tym sezonie nie zestawiamy go z innymi kolorami i trendami sezonu. Nosimy TOTAL BLACK LOOK! W końcu jesień to doskonały czas na powrót czerni w wersji total look.

 Kolor czarny jest klasyczny, elegancki i ponadczasowy. Doskonale sprawdza się nie tylko w stylizacjach wieczorowych, ale również streetwearowych. To jednak nie koniec jego zalet. Czarny idealnie łączy się z innymi kolorami, ale nie tym razem. W tym sezonie króluje total black look. To idealna opcja dla dziewczyn odważnych, śledzących trendy!

Na jakie elementy garderoby postawić, by czarny total look nie był nudny? Przede wszystkim na skórzaną ramoneskę podbitą srebrnymi elementami, asymetryczną spódnicę, koszulę z wiązaniem oraz oversizową bluzę.

Zobacz jak łączyć ze sobą czarne ubrania. Zainspiruj się naszymi propozycjami i stwórz minimalistyczny look w kolorze czerni!

 

 

 

© 2013-2020 by SN2.EU