czwartek, 08 grudzień 2016 15:54

Nie tylko pod choinkę!

Grudzień przynosi liczne okazje do wyrażania uczuć i obdarowywania bliskich. Uzbrojeni w duże pokłady cierpliwości wyruszamy na poszukiwania wyjątkowych upominków – dla krewnych, przyjaciół, szefów, współpracowników. Lista często jest długa, a pomysły szybko się kończą. OCHNIK podpowiada, jak znaleźć prezent idealny, który nie tylko ucieszy i zachwyci, ale też na długo zostanie w pamięci.

 Dla Niej – modnie i efektownie

Nic tak nie poprawia humoru kobiecie, jak nowa rzecz w szafie. Wystarczy efektowny drobiazg, aby w Jej oczach pojawił się prawdziwy blask. Jeśli nie znamy właściwego rozmiaru odzieży, bezpieczniej będzie zdecydować się na zawsze mile widziane stylowe dodatki i akcesoria. Twarzowy szal, finezyjna czapka  z futrzanym pomponem czy oryginalne skórzane rękawiczki nie tylko zachwycą każdą panią, ale też sprawią, że w mroźne dni o swoim darczyńcy pomyśli ona szczególnie ciepło. Dużo radości sprawi Jej także modna torebka lub kosmetyczka
o ciekawym designie.

Dla Niego – praktycznie i stylowo

W roli upominków dla panów niezmiennie świetnie odnajdują się koszule i swetry, dla których w męskiej garderobie zawsze znajdzie się miejsce. Spośród wielu jesiennych wzorów i kolorów na pewno uda nam się wybrać ten, który idealnie pasuje do stylu i charakteru obdarowywanej osoby. W tym sezonie modne pozostają eleganckie granaty i stonowane szarości. Jeśli zaś wybierzemy sweter w kolorze ciepłej Mikołajowej czerwieni, nasz prezent może się okazać hitem świątecznych stylizacji!

Prezent uniwersalny – liczy się gest

Elegancka teczka czy skórzany portfel to bardzo dobra propozycja na upominek dla szefa, współpracowników czy kontrahentów. Skórzaną galanterią z powodzeniem możecie podarować również członków dalszej rodziny. Taki prezent bez wątpienia zostanie doceniony. Tym zaś, którzy w świąteczny czas tradycyjnie lubią obdarowywać bliskich skarpetami, radzimy wybrać te bardziej oryginalne, w zabawne kolorowe wzory.

Niezależnie od tego, dla kogo szukacie prezentu, w salonie OCHNIK znajdziecie wiele inspirujących propozycji. Zapraszamy!


© 2013-2020 by SN2.EU