środa, grudzień 06, 2023
poniedziałek, 03 październik 2016 13:34

Pokaż nam swoje ruchy z Move Your Lee

Move Your Lee Move Your Lee

Pokaż nam swoje ruchy z Move Your Lee® - to świeże, pełne dynamizmu spojrzenie na modę i nowy sposób na bycie blisko klientów. Od samego początku kampania Move Your Lee® idealnie współgra z nowoczesnym, patrzącym w przyszłość charakterem marki. W tym sezonie poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy odkryć czym naprawdę jest fizyczna wolność i twórcza ekspresja oraz poznać prawdziwych entuzjastów mody.

Testując elastyczność, styl i niczym nieskrępowaną ekspresję ruchu, które może zapewnić jedynie wyjątkowa para dżinsów, na nowo definiujemy znaczenie Move Your Lee® i zapraszamy klientów marki do wzięcia udziału w projekcie.

 

Tym razem Move Your Lee® to dziewięć 15-sekundowych filmów, w których prawdziwi tancerze i modele ubrani w dżinsy Lee® z kolekcji jesień-zima 2016 prezentują swoje ruchy. Są to spontaniczne, niereżyserowane sekwencje, pokazujące naturalną dynamikę każdego bohatera.

Te pełne energii, młodości i różnorodności krótkie filmy są jak selfie, które w barwnych kadrach odzwierciedla nieograniczoną kreatywność. Zostały one zaprezentowane online, w reklamach kinowych, w czasopismach oraz na billboardach i plakatach w metrze, tramwajach i autobusach w wybranych miastach Europy.

Najnowsza edycja Move Your Lee® to także szansa dla wszystkich fanów na zostanie gwiazdą i zaprezentowanie swoich 10 sekundowych nagrań. Wystarczy opisać je hashtagiem #MoveYourLee i zamieścić na nowej stronie społecznościowej MoveYourLee.com

Celem kampanii Move Your Lee® jest zachęcenie do ruchu i podzielenie się kreatywnością. W tym sezonie hołdujemy byciu wiernym sobie i podążaniu przez życie na swój własny, niepowtarzalny sposób.

www.lee.com