sobota, grudzień 09, 2023
środa, 04 maj 2016 17:51

Teva - wszystkie odcienie komfortu

Nowoczesne formy, zaskakujące wzory. Komfort w każdym wymiarze. Załóż swoje ulubione sandały Tevy i wybierz się w podróż, gdzie nic Cię nie ogranicza, a Ty wyznaczasz cel.

 Teva jest ogólnoświatowym liderem w produkcji sandałów turystyczno - sportowych i zarazem najszybciej rozwijająca się marką w kategorii sandałów lifestylowych. Sukces marki opiera się na wyjątkowo udanym łączeniu funkcji użytkowych z walorami estetycznymi, opartymi na najnowszych trendach mody. Z jednej strony Teva daje użytkownikom solidny, wytrzymały i komfortowy w użyciu sandał, z drugiej poczucie elegancji, które opiera na nieszablonowym łączeniu konstrukcji sandała z jego wzorem i kolorem. Nieprzypadkowo Teva doceniana jest zarówno przez praktyków outdooru, jak i krytyków oraz fanów świata mody.

Początki marki sięgają 1984 roku, gdy Mark Thatcher, młody przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie, stworzył pierwszy na świecie model sandała sportowego, czym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. Obecnie Teva sprzedawana jest do ponad 40 krajów na świecie, w tym - od wiosny 2015 - również w Polsce.

Wybrane modele z kolekcji lifestyle dostępne na www.eobuwie.pl, www.mivo.pl, www.panpablo.pl , www.butsklep.pl oraz www.chmielna20.pl