wtorek, listopad 28, 2023
środa, 04 listopad 2015 13:46

Sztuka brafittingu

„Brafitting” do niedawna był jeszcze takim słowem, które niewiele komukolwiek mówiło. Tymczasem, okazuje się, że kobiety powinny docenić, jak wiele mogą zyskać, kiedy dowiedzą się, czym zajmuje się ta dziedzina.

Jest to nic innego, jak dobre dopasowanie biustonoszu do realnych wymiarów konkretnej kobiety.

Pionier na polskim rynku

Sklep internetowy Nevershy to pionier w Polsce. W sklepie tym można otrzymać fachową pomoc co do doboru biustonosza. Do tej usługi został uruchomiony specjany czat. Kobiety dzięki takim wskazówkom poczują się piękniej oraz pewniej w biustonoszach. Ich najważniejsze atuty będą od razu widoczne, a do tego nie będą już one narzekać na żadne dolegliwości, jakie mogłyby się przydarzyć, w przypadku nieprawidłowego zakupu stanika. „Chat Brafitting” pod hasłem: „Porozmawiajmy o biuście” to opcja jaka dostępna jest na tej witrynie, a jaka wprost odnosi się do konsultacji z ekspertką od Brafittingu. Panie tym samym mogą być bardziej pewne tego, iż podejmą słuszną decyzję związaną z zakupem stosownego biustonosza.

Podstawowe porady

Generalnie, może się wydawać, że wybór odpowiedniego biustonosza to nic trudnego. Co zresztą może być ciężkiego w tym, by dopasować stanik? Jednak przede wszystkim chodzi nie tylko o to, by piersi dobrze się prezentowały, ale i o to, by kobieta czuła pełen komfort w momencie, w którym dobierze dla siebie stosowny biustonosz. Podstawowe zasady brafittingu odnoszą się do takich zasad jak: jak się mierzyć pod biustem, jak się mierzyć w biuście, jak dobrać rozmiar stanika. Brafitterki pracujące w sklepie Nevershy.pl podkreślają, że idea brafittingu wyraża się w trzech zasadach: ustaleniu wymiarów w biuście i pod biustem, dopasowaniu na ich podstawie odpowiedniego rozmiaru miseczki i obwodu, a także na końcowej ocenie tego, czy rzeczywiście dobrze dobrano stanik. Dobrze dobrany biustonosz to w końcu nie tylko lepiej wyglądający biust. To gwarancja zdrowych i zadbanych piersi. Dlatego skorzystanie z usług profesjonalnej brafitterki to coś, na co powinna się zgodzić niejedna kobieta. To spowoduje, że nie będzie już nigdy mowy o żadnej niewygodzie, wylewającym się biuście, czy spadających ramiączkach.

Dokładne wskazówki

Dokładniej, aby dobrze dopasować biustonosz należy pamiętać o dokładnym zmierzeniu obwodu. Robi się to na wydechu pod biustem, odejmując od wstrzymanego oddechu 5 cm. Otrzymany wynik zaokrągla się w dół. I to właśnie prawidłowa szerokość stanika. Po tym przychodzi czas na wybór miseczki. Rozmiar miseczki jest różnicą między obwodem mierzonym pod biustem, a obwodem w biuście. W tym przypadku obowiązuje inna zasada. Należy bowiem sugerować się wynikiem większym. Podstawa brafttingu to precyzyjnie zmierzony obwód. On utrzymuje ciężar piersi. Kiedy pamięta się o tych wszystkich zasadach to nie sposób nie uwzględnić tego, iż faktycznie bardzo dobrze jest zapoznać się z tym, jak dobierać na co dzień biustonosze. Jest to jedną z tych rzeczy o jakich powinna pamiętać każda świadoma swojego ciała kobieta. Dlatego dobrze, że idea brafttingu staje się w Polsce tak popularna.