poniedziałek, 26 październik 2015 17:42

Otwarcie atelier Joanny Kruczek w Modo

17 października Joanna Kruczek otworzyła swoje pierwsze atelier z unikatowymi torebkami w najmodniejszym centrum w Polsce Modo Domy Mody.

Otwarcie zgromadziło zarówno przyjaciółki marki Joanna Kruczek jak i nowe, pełne pozytywnej energii klientki. Cieszymy się, że nowe modele torebek zyskały uznanie Pań...i szybko stały się ich własnością!

Nietypowy butik z wystrojem nawiązujacym do pszczelego ula, stał się miejscem idealnym na spokojną, ciepłą pogawędkę o ulubionych torebkach przy aromatycznej kawie i pysznych pralinach Extravagance. Szczególnie doceniły to gwiazdy, m.inn. znana stylistka Joanna Horodyńska czy choreograf i reżyser pokazów mody Jarek Szado.

Butik odwiedziła również ambasadorka marki Pani Urszula Dudziak ze swoją ulubioną torbą typu Shopper by Kruczek!

Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie w Warszawie, miłe słowa i zapraszamy nowe przyjaciółki marki Kruczek na kolejne zakupy, w atmosferze jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej! Jak zawsze gwarantujemy profesjonalną obsługę i torebki na najwyższym, kulturowym poziomie!

Joanna Kruczek BAG CULTURE
Zapraszamy ul.Łopuszańska 22, Warszawa, Modo Domy Mody, Atelier Joanna Kruczek Strefa Art Fashion (Strefa Projektantów), nr H18

Online Shop www.joannakruczek.com

© 2013-2020 by SN2.EU