wtorek, 08 wrzesień 2015 12:23

Move Your Lee® – jesień/Zima 2015

Move Your Lee® – jesień/Zima 2015 Move Your Lee® – jesień/Zima 2015

Marka Lee® od lat tworzy dżins, który pozwala wyrazić siebie – zarówno poprzez wygląd, jak i kreatywność. Nowa kampania Move Your Lee® na sezon jesień/zima 2015 jest pełna energii i optymizmu, a jej myśl przewodnią stanowi celebracja wolności, jaką daje idealna para dżinsów.

W tej efektownej kampanii reklamowej zostaną wykorzystane materiały drukowane, media cyfrowe, billboardy a także dwa intrygujące spoty. Jej założeniem jest przedstawienie Lee® jako marki dynamicznej, innowacyjnej i przełamującej schematy w sposobie komunikowania się ze swoimi zwolennikami i wielbicielami.

Kampania opiera się na dwóch filmach wideo. Jeden z nich przedstawia dziewczyny mknące na wrotkach jedną ze skąpanych w słońcu uliczek Los Angeles. W drugim pojawia się grupa chłopaków tańczących w opustoszałym barze. Oba spoty łączy niesamowita energia i poczucie wolności występujących w nich osób. Ich ruchy są dynamiczne, pełne swobody i niczym nieograniczone. Zatracenie w trwającej chwili i wyrażenie prawdziwego siebie to kwintesencja spotów charakteryzująca filozofię marki Lee® – dżins, który pozwala zawsze pozostać sobą.

Na kampanię składa się szereg działań reklamowych na różnych platformach – począwszy od reklamy zewnętrznej, poprzez działania w mediach cyfrowych i obecność na witrynach sklepowych – wszystko oparte na najwyższej jakości estetyce wizualnej.

Lee®, myśląca przyszłościowo amerykańska marka zajmująca się produkcją dżinsów dla kobiet i mężczyzn, reprezentuje prawdziwe dziedzictwo odzieży robotniczej w całkowicie nowoczesnej odsłonie: idea dżinsu w ruchu stanowi wyjątkowe i silne przesłanie.

Kupuj na lee.pl

Lee Move your Lee  Kampania jesień/zima 2015

Lee Move your Lee  Kampania jesień/zima 2015

Lee Move your Lee  Kampania jesień/zima 2015

Lee Move your Lee  Kampania jesień/zima 2015

 

© 2013-2020 by SN2.EU