piątek, 04 wrzesień 2015 10:18

Biżuteria najpiękniejszej Polki. Miss wybrała Venis

Ewa Mielnicka i biżuteria Venis Ewa Mielnicka i biżuteria Venis

Złoty wisior przypominający koronę drzewa, kolorowe chwosty połączone z barwnymi szkiełkami, czy niezliczona gama kolorów koralików z kamieni półszlachetnych – trudno stwierdzić, co najbardziej w biżuterii Venis urzekło Ewę Mielnicką, Miss Polski 2014.

Miss zabiera ją wszędzie - na pokazy mody, których jest gwiazdą, na wakacyjne wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi, czy nawet na salę treningową. – Te ozdoby są tak uniwersalne, że nie mam powodu, żeby się z nimi rozstawać – śmieje się Ewa. .

Polska marka przedstawiając kilka kolekcji rocznie, tworzy unikatowe, bardzo kobiece projekty, które od razu chce się założyć. I to w sporych ilościach, bo bransoletki i naszyjniki świetnie wyglądają w licznym towarzystwie.

Na pokaz kolekcji butów Nessi Ewa wybrała złoty wisior Venis, który dobrała do czarnej, minimalistycznej sukienki i wysokich zamszowych kozaków. Nie zrezygnowała też z ulubionych, kolorowych bransoletek, które nosi na co dzień.

Na pokaz kolekcji butów Nessi Ewa wybrała złoty wisior Venis, który dobrała do czarnej, minimalistycznej sukienki i wysokich zamszowych kozaków. Nie zrezygnowała też z ulubionych, kolorowych bransoletek, które nosi na co dzień. 

 

Bransoletki na obu nadgarstkach? Kto by się ograniczał na wakacjach. Do pudrowej, zwiewnej sukienki Ewa założyła zestaw pastelowych bransoletek w tonacji różu i bieli. Dodała zegarek i kilka błyszczących elementów, które pięknie podkreśliły opaleniznę. Bransoletki na obu nadgarstkach? Kto by się ograniczał na wakacjach. Do pudrowej, zwiewnej sukienki Ewa założyła zestaw pastelowych bransoletek w tonacji różu i bieli. Dodała zegarek i kilka błyszczących elementów, które pięknie podkreśliły opaleniznę.

 

Stroje kąpielowe bardzo lubią biżuterię, a zgłasza w marynarskim stylu, jak w tym zestawie kolorystycznym. Stroje kąpielowe bardzo lubią biżuterię, a zgłasza w marynarskim stylu, jak w tym zestawie kolorystycznym.

Ewa lubi podkreślać biżuterią swoją kobiecość, dlatego do klasycznego zegarka dobiera  różnokolorowe bransoletki. Takie połączenie pasuje na każda okazję – czy to jest uroczysta gala czy spacer po lesie.

Ewa lubi podkreślać biżuterią swoją kobiecość, dlatego do klasycznego zegarka dobiera różnokolorowe bransoletki. Takie połączenie pasuje na każda okazję – czy to jest uroczysta gala czy spacer po lesie.

Do eleganckiej kreacji na wieczorne wyjście Ewa dobrała subtelne dodatki w pastelowych kolorach.

Do eleganckiej kreacji na wieczorne wyjście Ewa dobrała subtelne dodatki w pastelowych kolorach.

Bez zbędnych „kilogramów” i na luzie - bransoletki wykonane z drobnych koralików idealnie sprawdzają się podczas aktywnych dni, których w życiu Miss Polski nie brakuje

Bez zbędnych „kilogramów” i na luzie - bransoletki wykonane z drobnych koralików idealnie sprawdzają się podczas aktywnych dni, których w życiu Miss Polski nie brakuje!

Źródło zdjęć: prywatne archiwum Ewy Mielnickiej

 

Bransoletki można łączyć na milion sposobów, nowy dzień to nowe pole do popisu, a efekt zawsze jest bezbłędny. Kolekcje współgrają ze sobą, choć każda kolejna to świeże pomysły, zaskakujące połączenia kolorów i faktur. Wspólnym mianownikiem pozostają najwyższej jakości materiały, precyzja wykonania i… atrakcyjne (jak na kamienie szlachetne) ceny.

Do kupienia na www.venis.pl

© 2013-2020 by SN2.EU