środa, grudzień 06, 2023
wtorek, 09 lipiec 2013 12:52

Pokaż twarz, czyli nowy lookbook Minefy Ewa Zwolińska

Po co zapraszać gości do galerii, skoro galeria może być wszędzie? Z takiego założenia wychodzi Ewa Zwolińska – projektantka, założycielka marki Minefy Ewa Zwolińska, która ludzkie twarze przenosi na ubrania. Jej kolekcje malowane są głównie ręcznie, ale znajdziemy wśród nich również Minefy drukowane techniką offsetową z użyciem ekologicznych farb wodnych, charakteryzujących się wysoką trwałością i intensywnością koloru.


Szczęście, niepokój, złość, zaskoczenie – emocje – to właśnie one dominują w rysunkach projektantki. Zwolińska stara się przenieść obraz nie na płótno, ale na wysokogatunkową bawełnę, bawełnę ekologiczną, len oraz jedwab. W ten sposób powstają krótkie serie ręcznie malowanych kolekcji, co sprawia, że nie natkniemy się na osobę w takim samym ubraniu jak nasze.

Każdy chce być wyjątkowy, może warto pomyśleć, jakie emocje opisują Ciebie i stworzyć swoją własną Minefę? Wzory powstają po bezpośrednich konsultacjach z klientem. Dlaczego więc nie skusić się na cząstkę siebie, bądź bliskiej osoby, czy nawet postawić na wizerunki tworzone z kilku portretów, całkiem różne od realnych postaci i mieć je zawsze blisko.
Tworzyć prywatne kolekcje w swojej szafie …

Minefy skierowane są do każdego, kto wie, jak wyrazić swoją osobowość. Nie stawia na banał, nudę, oczywistość. Do ludzi, którzy chcą czuć się absolutnie wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym lookbookiem stworzonych przez Ewę Zwolińską Minef.

fot. Aleksandra Zaborowska
modelka: Natalia Erdman
make upi fryzury : Studio Makami Katarzyna Szkop
stylizacja i produkcja: Ewa Zwolińska