środa, 13 luty 2013 17:32

Diamentowe inspiracje na Walentynki

Pierścień Romeo oraz zawieszki Julia i Otello – to diamentowe propozycje na tegoroczne Walentynki przygotowane przez Diamonds International Corporation. Pierścień Romeo wykonany został z 18 karatowego złota, czerwonego lub białego, o wadze 6,9 g. Pierścień zawiera 16 diamentów o masie 0,115 ct każdy (czystość VS–SI / kolor G–H), ułożonych w kształcie serca.

Zawieszka Julia to złote serce (18 karatów, złoto czerwone lub białe, o wadze 3,45 g), przyozdobione 22 diamentami 0,162 ct każdy (czystość VS – SI / kolor G – H). Z kolei zawieszka Otello, także wykonana z 18 karatowego złota, białego lub czerwonego, o wadze 3,60 g, zawiera jeden diament 0,60 ct (czystość SI, kolor G – H) umieszczony w specjalnej oprawie w dolnej części serca.   

„Szczerze wyznała kiedyś hollywoodzka diva Zsa Zsa Gabor, iż nigdy nie czuła do żadnego mężczyzny takiej nienawiści, by zwrócić mu diamenty, które od niego otrzymała. To dowodzi, że diamentowy prezent na Walentynki zawsze będzie trafiony” – mówi Jiri Svestka z D.I.C. Polska.

Biżuterię D.I.C., zaprojektowaną przez Blankę Matragi i innych czeskich projektantów, obejrzeć i nabyć można w jedynym w Polsce showroomie Diamonds International Corporation, przy ulicy Miedzianej 3a w Warszawie.

© 2013-2020 by SN2.EU