piątek, 11 styczeń 2013 13:32

Marc O’Polo – Współczesna Bohema

Środowisko artystów, literatów, muzyków i malarzy stało się główną inspiracją wiosenno-letniej kolekcji Marc O’Polo. Projektantów marki zafascynował naturalny, niewymuszony szyk, niezależność i indywidualizm jakie związane są z bohemą artystyczną.

To pojęcia i wartości szczególnie bliskie filozofii Marc O’Polo i widoczne w każdej kolekcji marki.

W wiosennej odsłonie damskiej linii znajdziemy oryginalne nadruki na koszulach i bluzkach, które pięknie prezentują się na naturalnych, lekkich tkaninach i wygodnych dzianinach. Wzornicza nowoczesność miesza się tu z intrygującym stylem vintage.  

Na szczególną uwagę zasługuje nowa paleta barw. Ciepły sezon zachęca do odważniejszych wyborów w tej kwestii. Marc O’Polo kusi intensywnością wywiedzionych z natury odcieni i niebanalnymi połączeniami. Kobieta Marc O’Polo lubi kontrasty. Zarówno w zakresie barw, materiałów, jak i stylów.  

Silną bazę kolekcji stanowią lekki, kaszmirowy płaszcz, który doskonale komponuje się z nawiązującymi do mody lat pięćdziesiątych mini spódnicami i spodniami 7/8. Do tego bluzki z kołnierzykami, bawełniano-moherowe kardigany, zwiewne sukienki, szorty, wygodna kurtka i dodatek obowiązkowy – jedwabny szal.

© 2013-2020 by SN2.EU