poniedziałek, 14 styczeń 2013 16:04

Kolekcja diamentowych zegarków D.I.C.

Luksusowe zegarki z diamentami, w wersji biznesowej i sportowej, proponuje w swojej nowej kolekcji firma Diamonds International Corporation. Wyprodukowane w Szwajcarii, są połączeniem najlepszej na świecie techniki zegarmistrzowskiej z designerskim i jubilerskim kunsztem D.I.C..

Tarcze wszystkich zegarków ozdobione są diamentami w pełnym szlifie – w zależności od wybranego modelu może być ich osiem (TW/VS, każdy 0,08 ct), dwanaście (TW/VS, każdy 0,12 ct), dziewiętnaście (TW/VS, każdy 0,19 ct) lub dwadzieścia jeden (TW/VS, każdy 0,21 ct). W niektórych modelach diamenty oprawione są także w ramce zegarka w liczbie siedemdziesięciu kamieni (TW/VS, łącznie 1,05 ct) lub stu sześciu (TW/VS, łącznie 1,37 ct).

Pozostałe części zegarka, w zależności od modelu, wykonane mogą być z 18 karatowego różowego złota lub z metalu ze złotymi lub srebrnymi zdobieniami. Również bransolety wykonane mogą być z 18 karatowego różowego złota lub ze stali nierdzewnej, ale możliwe są także sportowe modele z paskiem z kauczuku lub eleganckie ze skóry aligatora.

Męskie i damskie zegarki z nowej kolekcji oprócz godziny wskazywać mogą aktualną datę, zawierać pełen kalendarz i chronograf. Ceny poszczególnych modeli zaczynają się od 4,5 tysięcy euro, a kończą na 45 tysiącach euro.

Producent zegarków, firma Diamonds International Corporation, to wywodzący się z Czech międzynarodowy holding diamentowy (obecny w 14 krajach świata), członek najstarszej diamentowej giełdy diamentowej Beurs voor Diamanthandel. Firma zajmuje się handlem diamentami inwestycyjnymi oraz projektowaniem i sprzedażą diamentowej biżuterii.

Jedyny w Polsce showoroom D.I.C. znajduje się w Warszawie, przy ul. Miedzianej 3A.

Wyświetlony 785 razy
© 2013-2019 by SN2.EU