poniedziałek, 15 październik 2012 14:45

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Stara na jesień -zimę 2012/13

Nadszedł czas by przygotować się na deszczowe dni i coraz chłodniejsze wieczory. Marka Big Star  w sezonie jesień-zima 2012/13 proponuje wyjątkowo  szeroka gamę  modnych i ciepłych płaszczy i kurtek. Kolekcja damska  marki Big Star  została zaprojektowana tak, aby dawać paniom możliwość dopasowania okrycia odpowiednio do okazji.

Propozycją do pracy są dwurzędowe płaszczyki i marynarki z grubej wełny.  Na wieczorne wyjścia projektanci Big Star przygotowali militarne i skórzane kurtki, które w zależności od elementów, z jakimi zostaną zestawione mogą nadać sylwetce bardziej swobodnego lub eleganckiego charakteru.  Z myślą  o zbliżającym się czasie,  w którym zrobi się naprawdę chłodno Big Star poleca grube puchowe kurtki i płaszcze z kapturami oraz modele z wysokimi kołnierzami . 

W takim okryciu na pewno nie zmarzniemy. 

Aby podkreślić kobiece kształty  projektanci  proponują  ściągnięcie talii paskiem. Natomiast  w weekendowe spacery w ostatnich promieniach jesiennego słońca, świetnie sprawdzą się  puchowe pikowane kamizelki. To idealny pomysł na swobodnylecz ciepły strój  na niedzielne wypady za miasto.

W męskiej linii Big Star przeważa klasyka przełamana odrobiną sportowych akcentów. Tu również znajdziemy duży wybór skórzanych kurtek, kamizelek i dwurzędowych trenczy. Wełniana kurtka stylizowana na modne w latach 60. kurtki dżinsowe pozwoli wprowadzić odrobinę luzu i nonszalancji na oficjalne wyjścia. Żółte pikowane kurtki z kapturem ożywiają jesienny strój i są niewątpliwie  bardzo optymistycznym i dodającym energii, punktem kolekcji! Najnowsza kolekcja ubrań wierzchnich już trafiła do sklepów Big Star.

© 2013-2020 by SN2.EU