poniedziałek, 22 lipiec 2013 14:53

Jak odzyskać ukochaną osobę?

Czasem tak się zdarza, że mimo naszej wielkiej miłości, druga osoba postanawia od nas odejść. Nie zawsze jest łatwo pogodzić się ze stratą i o wiele łatwiej jest kombinować w jaki sposób do siebie wrócić. Dziś podpowiemy Wam rytuał wieczorny, dzięki któremu ukochana osoba może wrócić do nas.

Do jego przygotowania będziemy potrzebowali: dwóch czerwonych świec, jednej świecy pomocniczej w dowolnym kolorze, białą kartkę lub materiał, igłę, kadzidełko o zapachu jaśminu lub róż, środek dezynfekujący.

Rytuał przeprowadzamy następująco: wykonujemy magiczny krąg poprzez ustawienie zapalonych świec (wszystkich) oraz kadzidełka. Klękamy pośrodku kręgu i składamy dłonie jak do modlitwy, prosząc nadprzyrodzone moce o pomoc: „siły nadprzyrodzone proszę Was o pomoc i zwrot mojego ukochanego (x) podajemy imię ukochanej osoby”.

Następnie siadamy za stołem lub na podłodze, kujemy się igłą w dowolny palec lewej ręki. Krwią wypisujemy na kartce swoje i imię ukochanego i otaczamy je sercem. Dezynfekujemy ranę i składamy kartkę.

Gasimy świece, opuszczamy magiczny krąg. Tego dnia, kiedy pojawi się pierwsza gwiazda, należy zakopać kartkę w lesie lub ogrodzie. Nie wolno nikomu mówić o wykonanym rytuale.

Efekt: od  momentu zakopania kartki ukochana osoba ma rzekomo być dręczona myślami i wyrzutami sumienia aż do momentu ponownego zejścia się pary.

© 2013-2020 by SN2.EU