środa, 17 lipiec 2013 14:01

Magiczne dni tygodnia cz. III

Dziś ostatnia część poświęcona magicznym aspektom dni tygodnia. Do tej pory odkryliśmy przed Wami tajemnice, jakie w sobie skrywają poniedziałek, wtorek, środa i czwartek. Dziś kolej na ostatnie dni, często przez nas zwane weekendem. Co w sobie takie kryją: piątek, sobota i niedziela?
Piątek
Piątek wyposażony jest w energię żeńską, a planetą, która się nim opiekuje jest Wenus. Kolory przypisane do piątku to: różowy, morski, zielony oraz kolory pastelowe. Drzewem opiekuńczym jest jabłoń. Jeśli chodzi o magiczne zastosowanie to piątek sprzyja  miłości, małym przyjemnościom, romansom, małżeństwu, atrakcyjności, delikatności oraz partnerstwu. Dodatkowo   piątek sprzyja fizycznemu pięknu, odczuwaniu zapachów, działalności społecznej, życiu towarzyskiemu oraz ochronie.

Sobota
Sobota wyposażona jest również w energię żeńską, a jej opiekunem jest Saturn. Kolorami przypisanymi do tego dnia są czarny, ciemny fiolet, ciemny szary oraz indygo. Drzewem opiekuńczym jest olcha. Sobota sprzyja pokonywaniu przeszkód, duchowej komunikacji, medytacji, wolności, odnajdywaniu zagubionych osób i przedmiotów, pokonywaniu ograniczeń, samodyscyplinie oraz ochronie.

Niedziela
Niedziela posiada energię męską, a jej planetą opiekuńczą jest Słońce. Kolory przypisane do niedzieli to pomarańczowy, żółty, złoty oraz biały. Drzewem opiekuńczym jest brzoza. Jeśli chodzi o magiczne zastosowanie, to niedziela przyciąga zdrowie, chęć przywództwa, siłę, indywidualność, szanse na pomyślne leczenie oraz władzę i fo
© 2013-2020 by SN2.EU