środa, 29 lipiec 2015 11:22

Połączenie tradycji i egzotyki

Przed nami długo wyczekiwane lato! Promienie słońca padające na twarz i unoszący się w powietrzu zapach beztroski to coś, co doda nam energii na cały rok. Dla każdego, kto marzy o sielskim wypoczynku z nutką przygody mamy idealną kompozycję smaków.

Nowy sok z limitowanej serii Marwit jabłko-marakuja to hit na upalne lato. Świeże i soczyste jabłka prosto od polskich sadowników to źródło witalności i młodości. Ale to nie wszystko! Dietetycy dostrzegają także inne zalety tych popularnych owoców. Świetnie wpływają na naszą sylwetkę, poprawiając trawienie. A przecież każdy z nas chce idealnie prezentować się w stroju kąpielowym na wakacjach.

Mocnym akcentem nowego soku Marwit pozostaje jednak egzotyczna marakuja. Jej lekko kwaskowaty smak i silny aromat z pewnością zaskoczy niejedno podniebienie. Poza walorami smakowymi, należy spodziewać się także innych dobroczynnych właściwości. Marakuja dostarczy nam pokładów energii a dodatkowo wspomoże działanie układu nerwowego i zredukuje stres. Może okazać się to pomocne, gdy po słonecznym wypoczynku, powrócimy do szarej codzienności.

Świeżo wyciśnięty sok Marwit powstaje z naturalnego soku z jabłek i soku z owocu marakui. Jest naturalnie mętny, niewyprodukowany z koncentratu.

To oryginalne połączenie jest wynikiem poszukiwań i odkryć Soczystej Ekspedycji Marwit.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na www.soczystaekspedycja.marwit.pl
Wejdź na stronę już dziś i weź udział w konkursie! Do wygrania walizka podróżna w soczystym, marchewkowym kolorze i książki z przepisami autorstwa Grzegorza Łapanowskiego. Wystarczy kupić jednorazowo 3 soki Marwit: z jabłka i owoców marakui, marchewkowy oraz trzeci w dowolnym smaku. Koniecznie zachowaj paragon i opisz na stronie co czujesz, pijąc soki Marwit. Na Wasze zgłoszenia czekamy od 14.07. do 4.08.2015 r. Nie przegap swojej szansy!

 Świeży sok z jabłek i owoców marakui

Cena: ok. 3,50 zł

Wyświetlony 913 razy
© 2013-2019 by SN2.EU