wtorek, 10 luty 2015 16:27

Parzenie kawy po królewsku

Russell Hobbs Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem do mielenia kawy Russell Hobbs Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem do mielenia kawy

Ciszę ciemnego poranka przerywa ten drażniący dźwięk budzika...Przewracasz się leniwie z boku na bok, chcąc jeszcze choć przez chwilkę poleżeć w ciepłym i wygodnym łóżku. Na nic marzenia, kiedy obowiązki wzywają. Zwlekasz się zatem z trudem i nieukrywaną niechęcią, maszerujesz do łazienki i do kuchni.

I przypomina Ci się, że jest jedna, jedyna rzecz, która może umilić Ci poranek – kawa. Gorąca, pachnąca, przepyszna kawa. Działa niemalże jak ładowarka – łyk po łyku czujesz jak Twój wskaźnik życia wzrasta. Magiczny aromat wypełnia pomieszczenie, a Ty z każdą minutą nabierasz gotowości i energii do pokonania tego dnia. 

Brzmi zachęcająco, prawda? Zapewne znasz powyższy obraz z własnego doświadczenia. Nieważne, czy parzysz kawę tradycyjnie, czy w ekspresie – przeczytaj dalszą część.

W niej bowiem prezentuje się ekspres do kawy Buckingham z wbudowanym młynkiem do mielenia kawy. Firma Russel Hobbs przygotowała to eleganckie, wielofunkcyjne urządzenie, abyś z łatwością mógł połączyć przyjemne z pożytecznym. Interesująca jest możliwość mielenia świeżych ziaren kawy – tak, aby wydobyć z nich maksimum smaku. Drugą, równie ciekawą funkcją jest możliwość wyboru intensywności naparu, w zależności od indywidualnych preferencji czy też potrzeby chwili. Wraz z urządzeniem otrzymujemy możliwość 9 ustawień mielenia kawy, od drobniejszego po grubszy. Cyfrowy wyświetlacz LCD z programatorem czasowym pozwoli na bieżąco kontrolować wszelkie czynności, a automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa gwarantuje wysokie bezpieczeństwo stosowania.

Jego pojemność, 1.5 litra pozwala na jednoczesne przygotowanie napoju aż na 10 filiżanek. Wprost idealne gdy mamy gości. Ekspres ma wbudowany pojemnik na 250 g ziaren kawy, dzięki czemu możemy od razu zmielić większą ich ilość. Posiada także wmontowany uchwyt na filtr, który z pewnością ułatwia czyszczenie. Do tego dodajmy dwuletnią gwarancję i elegancki wygląd, perfekcyjnie wykończony w każdym calu. Parzenie kawy znów staje się sztuką, rytuałem i magiczną chwilą zapomnienia, dla której aż chce się zimnym, ciemnym rankiem zwlec z ciepłego, wygodnego łóżka...

© 2013-2020 by SN2.EU